április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Közterület-felügyelete közterület-felügyelőt keres

A pályázatot udapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata ÚJBUDA Közterület-Felügyelet címezve kell benyújtani

Beadási határidő: 2010-06-30

Pályázatot kiíró: Újbuda Közterület-felügyelete

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Újbuda Közterület-felügyelet Közterület-felügyelőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata - Újbuda Közterület-felügyelet
1115 Budapest Fraknó utca 32.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Újbuda Közterület-felügyelet - Közterület- felügyelő

- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet,
- cselekvőképesség,
- középfokú iskolai végzettség (érettségi),
- versenyvizsga
- Határozott idejű kinevezés
- közterület-felügyelői, vagy azzal egyenértékű szakképesítés (rendészeti szakközépiskolai, rendőr szakközépiskolai, határ rendész képző szakiskolai végzettség, rendőri szakképesítés, határ rendész szakképesítés).

Feladatai:
- közterületen, egyenruhában, gyalogos őr-járőr szolgálat keretében hivatalos személyként jogszabályokban meghatározott hatósági ellenőrzés végzése,
- esetenként rendészeti feladatok ellátása.

- közterület-felügyelői, vagy azzal egyenértékű szakképesítés (rendészeti szakközépiskolai, rendőr szakközépiskolai, határ rendész képző szakiskolai végzettség, rendőri szakképesítés, határ rendész szakképesítés)
- kiváló kommunikációs készség
- jó problémamegoldó- és konfliktuskezelő készség
- gépjárművezetői engedély
- idegen nyelv ismerete.

Az illetmény és egyéb juttatások meghatározása a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény, és az Újbuda Közterület-felügyelet belső szabályzatai alapján történik.

A jelentkezéseket

írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata ÚJBUDA Közterület-Felügyelet címezve kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázatianyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve az "Közterület-felügyelő" jeligét.

Cím: 1115 Budapest, Fraknó utca 32/c.

A pályázat beérkezésének határideje: 2010. június 30.

Pályázat elbírálásának határideje: 2010 .július 15.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2010. augusztus 1.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Újbuda Közterület-felügyelet irodavezetőjénél (Tóth Lillánál a +361 688-6998-as) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy