április 16. kedd, Csongor

Újbuda Önkormányzata ADÓÜGYI ÜGYINTÉZŐKET keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2008-11-07

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzata

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője Adóügyi ügyintézőket keres

A meghirdető szerv : Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:

Hatósági Igazgatóság Adóügyi Osztály 1 fő adóügyi ügyintéző határozott időre négy hónapos próbaidővel

- magyar állampolgárság,

- büntetlen előélet,

- képesítési előírás: a 9/1995. II. 3. Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 16. pontjában meghatározott végzettség: Az I. besorolási osztályban: jogász szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű katonai felsőoktatási intézményben (jogelőd intézményében) gazdálkodási (gazdasági) szakon szerzett szakképzettség; főiskolai szintű államigazgatási és szociális igazgatási szakképzettség és felsőfokú pénzügyi, számviteli szakügyintézői szakképesítés. A II. besorolási osztályban: középiskolai végzettség és közgazdasági szakképzettség vagy pénzügyi-számviteli szakképesítés; középiskolai végzettség és az OKJ szerint: gazdasági elemző- és szakstatisztikai ügyintéző, banki ügyintéző, számítógép-kezelői és számítástechnikai szoftverüzemeltetői szakképesítés.

Feladatai:

- építmény- és telekadó bevallások fogadása;

- az adó megállapítása, könyvelése; adófelderítés,

- gépjárműadó kivetéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Előnyök az elbírálásnál:

- államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,

- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

- magas szintű írásbeli kifejező készség,

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

Illetmény és egyéb juttatás: A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével), az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával. Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve az "Adóügyi ügyintéző" jeligét.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2008. november 07. 12.00

Pályázat elbírálásának határideje: 2008. november 28.

Állás betöltésnek időpontja: 2008. december 15.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Adóügyi Osztályán (Chvála Tibornál +361 372-4541-es) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy