április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzatának Jegyzője GÉPÉSZ ÜGYINTÉZÕT keres

A pályázatot Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani

Beadási határidő: 2010-06-25

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője
GÉPÉSZ ÜGYINTÉZŐT keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság, Építési Osztály
1 fő gépész ügyintéző határozott időre hat hónapos próbaidővel

- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet,
- cselekvőképesség,
- vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
- képesítési előírás: a 9/1995. (II. 3.) Korm. rendelet I. számú melléklet II. fejezetének
5. pontja szerinti I. besorolási osztályban meghatározott végzettség.

Feladatai:
- elkészíti a határozat-, intézkedés-, levél-, beszámoló-, tájékoztató tervezeteket,
- elsőfokú környezetvédelmi hatósági jogkörben ellátja a Jegyző hatáskörébe tartozó környezetvédelmi feladatokat, továbbá építéshatósági jogkörében ellátja a felvonókkal kapcsolatos engedélyezési és egyéb feladatokat,
- nyilvántartja a területére vonatkozó, jogszabályban meghatározott adatokat.

- államigazgatásban szerzett minimum egy éves szakmai gyakorlat,
- környezetvédelmi szakképzettség (zaj-és rezgésvédelem),
- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
- magas szintű írásbeli kifejező készség,
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket
- írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
- az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve a "Gépész ügyintéző" jeligét.
Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2010. június 25.

A pályázat elbírálásának határideje: 2010. július 23.

Az állás betöltésének időpontja: 2010. augusztus 01.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Építési Osztályán (Bor Éva +361 372-4627) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy