Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 25. csütörtök, Márk

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzője Városüzemeltetési Osztályvezetőt keres

2018február2815:45
2018március1518:00

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. március 15.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Városüzemeltetési Osztályvezetőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
A meghirdetett munkahely, beosztás:                                                                                                  Városgazdálkodási Igazgatóság, Városüzemeltetési Osztály, 1 fő városüzemeltetési osztályvezető határozott időre, hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 20. pontja szerint: Felsőoktatásban szerzett műszaki, közszolgálati, jogi, építész, gazdaságtudományi, szakképzettség.

Feladatai:

  • Koordinálja és irányítja az osztály működését, kiadja és ellenőrzi a feladatok végrehajtását,
  • Elvégzi a szerződések, pályáztatások, közbeszerzési eljárások és a költségvetési terv előkészítését,
  • Közreműködik az üzembe-helyezési eljárás előkészítésében, lebonyolításában,
  • Ellátja:
    • a szerződéses munkálatok folyamatos ellenőrzését, az elkészült munkák átvételét, a teljesítésigazolást,
    • a közterületek üzemeltetésével, fenntartásával, felújításával kapcsolatos feladatokat,
    • az osztály feladatkörébe tartozó hatósági ügyekkel és lakossági bejelentésekkel kapcsolatos válaszadást,
  • Nyilvántartja a szerződéseket, a költségvetés előirányzatainak alakulását, a határidők betartását és a kifizetéseket.

Előnyök az elbírálásnál:

  • tevékenységi területen szerzett szakmai, vezetői gyakorlat,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • jó szervezési és kommunikációs képesség,
  • kiváló konfliktuskezelő, stressz-tűrő képesség,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel),
  • államigazgatási gyakorlat.

Illetmény és egyéb juttatás:

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajz kíséretében (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint) munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
  • hozzájáruló nyilatkozat, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni „Városüzemeltetési osztályvezető” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje: 2018. március 15.
Pályázat elbírálásának határideje: 2018. március 31.
Állás betöltésnek várható időpontja: 2018. április 01.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

Érdeklődni lehet:

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (Sepsei Nándornénál – 06/1-381-1344) telefonon.

Budapest, 2018. február 28.