április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Újbuda Jegyzője PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐT keres

2016május0216:00
2016május1618:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2016. május 16.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

pénzügyi ügyintézőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság

pénzügyi ügyintéző, határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 19. pontjában Az I. besorolási osztályban: felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi, közszolgálati, műszaki menedzser, gazdasági agrármérnöki, jogi, szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, informatikai, műszaki, logisztikai felsőfokú, illetve mérlegképes könyvelő szakképesítés.

Feladatai:

  • az önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal költségvetésének végrehajtásával kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása,
  • kötelezettségvállalás nyilvántartásának vezetése, kötlezettségvállalások rögzítése az integrált pénzügyi rendszerben,
  • pénzügyi feladatok - átutalások, számlázás - elvégzése az integrált pénzügyi rendszerben ,
  • analitikus nyilvántartások vezetése.ivatal költségvetésének végrehajtásával kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátéása.

  • legalább 3 éves közigazgatásban (önkormányzatnál, illetve költségvetési szervnél), vagy gazdálkodási, munkaterületen szerzett gyakorlat,
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • költségvetési szervnél gazdasági vezetői gyakorlat,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel), integrált pénzügyi rendszer ismerete, gyakorlat az alkalmazásban,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Illetmény és egyéb juttatás

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket:

  • e-mailben, europass formátumú szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Pénzügyi ügyintéző” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:
2016. május 16.

Pályázat elbírálásának határideje: 2016. május 25.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2016. május 26.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportnál
(Sepsei Nándorné 381-1341) telefonon.

Budapest, 2016. április 29.