április 16. kedd, Csongor

Újbuda Jegyzője SZEMÉLYÜGYI SZERVEZŐT keres

2016december2310:30
2017január1018:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2017. január 10.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

személyügyi szervezőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Humánpolitikai Csoport,

személyügyi szervező, határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 23. pontja szerint az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett jogi, közszolgálati, gazdaságtudományi, pedagógus, bölcsészettudományi, társadalomtudományi, hittudományi, szociális felsőoktatásban szerzett szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és közszolgálati, emberi erőforrás gazdálkodási, humán erőforrás menedzser vagy munkaügyi és társadalombiztosítási felsőfokú szakképesítés.

Feladatai:

  • A Polgármesteri Hivatal költségvetése személyi juttatások sorának megtervezése,
  • A köztisztviselők béren kívüli juttatási (cafeteria) rendszerének aktualizálása, személyre szóló nyilvántartás vezetése,
  • Köztisztviselők GYED, GYES igényeinek intézése, folyamatos kapcsolattartás a kismamákkal,
  • Éves továbbképzési terv összeállítása, nyomon követése,
  • Teljesítményértékelési rendszer karbantartása,
  • Átsorolások, kinevezések, megszüntetők elkészítése.

  • WinTiszt és KIRA humán nyilvántartó rendszerek ismerete, alkalmazása,
  • államigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Illetmény és egyéb juttatás

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajz kíséretében (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint) munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni személyügyi szervező” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:
2017. január 10.

Pályázat elbírálásának határideje: 2017. január 15.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2017. január 16.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (Sepsei Nándornénál a 06 1 3811-344) telefonon.

Kelt: Budapest, 2016. december 22.