április 19. péntek, Emma

Újbuda Jegyzője SZERVEZÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

2015július1310:45
2015augusztus1118:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2015. augusztus 11.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője
Szervezési ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Jegyzői Igazgatóság,
Szervezési ügyintéző - határozott időre, hat hónapos próbaidővel

magyar állampolgárság,
büntetlen előélet,
cselekvőképesség,
képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 27. pontjában foglaltak alapján

Titkársági feladatkör:
Az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett szakképzettség.

Feladatai:
- közreműködik a Képviselő-testület üléseinek előkészítésében és jegyzőkönyveinek elkészítésében (ülések adminisztratív oldalról történő támogatása),
- közreműködik a helyi rendeletekkel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátásában
- közreműködik a képviselő-testületi döntésekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetésében,
- közreműködik a lejárt határidejű képviselő-testületi határozatok végrehajtásáról szóló jelentés elkészítésében,
- közreműködik a normatív vezetői utasításokkal és intézkedésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásában,
- közreműködik a képviselők részéről érkező kérések és kérdések ügyintézésében

- legalább 2 éves (közigazgatásban) szervezési (képviselő-testületi, bizottsági) ügyintézőként szerzett tapasztalat,
- jogász szakképzettség, államigazgatási területen szerzett szakképzettség,
- kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel),
- biztos gépírástudás,
- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
- stressztűrés

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló 15/2014. (V. 28.) XI.ÖK rendelet alapján.

A jelentkezéseket:
- e-mailben, Europass formátumú szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
- az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi - erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
- hozzájáruló nyilatkozat, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni „szervezési ügyintéző” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2015. szeptember 4.
Állás betöltésnek várható időpontja: 2015. szeptember 14.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportnál
(Antalics Brigitta 381-1344) telefonon.

Budapest, 2015. év július 02.