Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 19. péntek, Emma

Az Őrmezei Közösségi Ház pályázatot hirdet művelődésszervezői állás betöltésére (2008)

A pályázatot:  Őrmezei Közösségi Ház

1112 Budapest, Cirmos u.8.- ba küldeni szíveskedjenek!

Pályázat címe: Az Őrmezei Közösségi Ház pályázatot hirdet művelődésszervezői állás betöltésére

Megjelenés dátuma: 2008-07-04

Beadási határidő: 2008-08-01

Pályázatot kiíró: Az Őrmezei Közösségi Ház igazgatója

Pályázat leírása:

Pályázati kiírás

Az Őrmezei Közösségi Ház pályázatot hirdet művelődésszervezői állás betöltésére.

A megbízás határozatlan időre szól.

Az állás betöltésének feltételei:

- szakmai (művelődésszervező) felsőfokú végzettség (főiskola)

- költségvetési intézményben szerzett 3 év szakmai gyakorlat

A pályázat elbírálásánál figyelembe vehető egyéb körülmények:

- költségvetésben szerzett pénzügyi gyakorlat

- autóvezetői jogosítvány

- számítógépes, Internetes és Photoshop program ismerete, használata

Bérezés, egyéb juttatások:

- alapilletmény a közalkalmazotti jogszabálynak megfelelően

A pályázatnak tartalmazni kell:

- önéletrajz,

- szakmai önéletrajz

A pályázathoz mellékelni kell:

- a képzettséget igazoló iratokat (diploma, vizsgabizonyítványok);

- erkölcsi bizonyítványt (büntetlen előélet igazolása);

- további tervek, az állással (munkakörrel) kapcsolatos elvárások és elképzelések.

Határideje: 2008. augusztus 1.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2008. augusztus 5.

A munkakörbe tartozó feladatok:

- rendezvények szervezése és lebonyolítása,

- Kiállítások, tárlatok szervezése,

- Előadások, konferenciák szervezése és lebonyolítása,

- Bálok, zenés műsorok szervezése és lebonyolítása,

- Felnőttoktatás megszervezése és lebonyolítása

- Színházi előadások szervezése és lebonyolítása,

- Kapcsolattartás a médiával, a helyi civil szervezetekkel és intézményekkel, stb.

- az intézmény reklám anyagainak elkészítése, honlap frissítése

- szakmai és az ezzel kapcsolatos pénzügyi beszámolók elkészítése az intézmény vezetőjének közreműködésével

Pályázatot kérnénk a következő címre küldeni:

Őrmezei Közösségi Ház

1112 Budapest, Cirmos u.8.

Pályázat célközönsége: Minden a pályázati feltételeknek megfelelő személy