április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

ÚJBUDA JEGYZŐJE HATÓSÁGI ÜGYINTÉZŐT KERES CÍMRENDEZÉSI FELADATOKKAL

A pályázat beérkezésének határideje: 2020. július 31.

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE

hatósági ügyintézőt keres címrendezési feladatokkal

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság, Igazgatási Osztály

hatósági ügyintéző határozatlan időre,

hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 14. pontja szerint:

I. besorolási osztályban:

Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, gazdaságtudományi, természettudományi, bölcsészettudományi, társadalomtudományi, hittudományi, jogi, műszaki szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és informatikai, ügyviteli, közgazdasági, közszolgálati, jogi szakképesítés, vagy kormányablak ügyintézői vizsga,

II. besorolási osztályban:

Közgazdasági, közszolgálati rendészeti, műszaki középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és informatikai, ügyviteli, közgazdasági, üzleti, közszolgálati szakmacsoportba tartozó szakképesítés, vagy kormányablak ügyintézői vizsga.

Feladatai:

  • A kerületi címekre vonatkozóan a címnyilvántartás vezetése, új címek felvétele, a megszűnt címek törlése,
  • A címnyilvántartás rendezésével, a címek ellenőrzésével és pontosításával, a szükséges módosítások átvezetésével kapcsolatos feladat ellátása,
  • A címnyilvántartásból adatszolgáltatás, igazolás kiadása

Előnyök az elbírálásnál:

  • államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • közszolgálati végzettség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel),

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV. 23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával a

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni HATÓSÁGI ÜGYINTÉZŐ jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2020. augusztus 15.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2020. szeptember 01.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (Sepsei Nándorné – 06 1 381-1344) telefonon.