április 29. hétfő, Péter

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzője Adóügyi ügyintézőt keres

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

jegyzője Adóügyi ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület
Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Hatósági Igazgatóság, Adóügyi Osztály

1 fő adóügyi ügyintéző határozott időre, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
    • Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 19. pontja szerint: I. besorolási osztályban: felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi, közszolgálati, műszaki menedzser, gazdasági agrármérnöki, jogi, szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, informatikai, műszaki, logisztikai felsőfokú, illetve mérlegképes könyvelő szakképesítés.

Feladatai:

  • Kezeli a gépjárműadó számlákat,
  • A jogszabály rendelkezései alapján évi egy alkalommal tájékoztatja az ügyfeleket adószámlájuk állásáról,
  • Határozatot hoz a bevallások, illetőleg a központi közlekedési myilvántartás alapján,
  • Fogadja és ellenőrzi a változás bejelentéseket,
  • Szakszerű tájékoztatást nyújt az ügyfelek számára,
  • Kiadja a perköltség mentesítési- és adóigazolásokat.

Előnyök az elbírálásnál:

  • államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • jogi, gazdaságtudományi és közszolgálati felsőoktatásban szerzett szakképzettség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

Illetmény és egyéb juttatás

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, Europass formátumú szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
  • hozzájáruló nyilatkozat, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni „adóügyi ügyintéző” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje: 2015. november 10.

Pályázat elbírálásának határideje: 2015. november 13.

Állás betöltésnek időpontja: 2015. november 16.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportnál
(Sepsei Nándorné 06/1 381-1344) telefonon.

Kelt: Budapest, 2015. év október 26.