április 25. csütörtök, Márk

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE GÉPKOCSIVEZETŐ MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAKAT KERES

A pályázat beérkezésének határideje: 2019. augusztus 25.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Gépkocsivezető munkakörbe munkatársakat keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Jegyzői Igazgatóság,

gépkocsivezető munkakör (2 fő),

határozatlan idejű munkaviszony,
három hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • B + C kategóriás jogosítvány,
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat,
  • középfokú végzettség

Feladatai:

  • a Hivatal gépjármű üzemeltetési utasítása alapján vezeti a flotta járműveit
  • ellátja a hivatal személyszállítási feladatait belföldön és külföldön
  • biztosítja az egyéb (nem személy) szállítási feladatokat (iratanyagok, irodaszer, postai anyagok, banki anyagok, hivatali ellátmány csomagszállítás stb.),
  • közreműködik a szállított áru kiosztásában,
  • pénzszállítást végez a Főpénztár részére a Pénzkezelésről szóló szabályzatban foglaltak betartásával,
  • gondoskodik a vezetett gépjármű tisztántartásáról, megteszi a gépjármű megfelelő, forgalombiztonsági és környezetvédelmi követelményeknek megfelelő használatához szükséges intézkedéseket

  • személyszállításban gépkocsivezetőként szerzett több, mint 5 éves tapasztalat,
  • elsősorban kerületi, illetve budapesti helyismeret,
  • 10 éves balesetmentes vezetői gyakorlat
  • hivatásos jogosítvány, PÁV II. vagy III. pályaalkalmassági minősítés,
  • pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • igényes megjelenés,
  • jó kommunikációs készség

A 2012. évi I. törvény a munka törvénykönyvéről (Mt.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV. 23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “GÉPKOCSIVEZETŐ” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2019. szeptember 15.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2019. szeptember 16.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzői Titkárságán Acsai Emesénél (+3613724522) és a Humánpolitikai Csoportnál (Sepsei Nándorné +3613811344) telefonon.

Kelt: Budapest, 2019. július 18.