Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Jegyzője BÉRSZÁMFEJTŐ ÜGYINTÉZŐT keres

A pályázat beérkezésének határideje: 2018. június 03.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Bérszámfejtő ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság

Bérszámfejtő ügyintéző

határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • Képesítési előírás:
  • Felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi, közszolgálati, műszaki menedzser, gazdasági agrármérnöki, jogi szakképzettség;
  • vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, informatikai, műszaki, logisztikai felsőfokú, illetve mérlegképes könyvelő szakképesítés;
  • a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 19. pontja szerint I. besorolási osztályban:

Feladatai:

  • Megbízási díjak, foglalkoztatottak nem rendszeres személyi juttatásainak számfejtése a KIRA központosított illetményszámfejtési rendszerben,
  • A számfejtett személyi juttatások teljesítéséhez kapcsolódó pénzügyi feladatok ellátása az alkalmazott Integrált Pénzügyi Rendszerben:

- kötelezettségvállalások rögzítése, kontírozása

- bejövő számlák alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, rögzítése, kontírozása,

- utalványrendelet elkészítése, átutalás előkészítése,

Előnyök az elbírálásnál:

  • költségvetési szervnél bérszámfejtő munkaterületen szerzett szakmai gyakorlat,
  • bérszámfejtői, társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (KIRA központi illetményszámfejtő rendszer, Word, Excel alkalmazásában szerzett gyakorlat),
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • TITÁN Integrált Pénzügyi Rendszer, illetve más államháztatásban működő integrált pénzügyi rendszer alkalmazásában szerzett gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Illetmény és egyéb juttatás: A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket:

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajz kíséretében (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint) munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (másolat vagy igazolás) csatolásával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Bérszámfejtő ügyintéző” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2018. június 10.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2018. június 11.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

Érdeklődni lehet:

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportnál
(Ivády Marianna +36-70-684-7395) telefonon.

Budapest, 2018. május 16.