április 25. csütörtök, Márk

Újbuda Közterület-felügyelete GAZDASÁGI MUNKATÁRSAT keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2008-11-04

Pályázatot kiíró: Újbuda Közterület-felügyelete

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

A meghirdető szerv : Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Újbuda Közterület-felügyelet Gazdasági főelőadó-elóadó

- büntetlen előélet,

- középfokú iskolai végzettség (érettségi)

Feladatai:

- Költségvetés készítése,

- könyvelés,

- nyilvántartások vezetése elszámolások elkészítése

Előnyök az elbírálásnál:

- Mérlegképes könyvelői végzettség

- Közép vagy felsőfokú munkaügyi tanfolyam

- Államháztartásban eltöltött gyakorlat

- Számítógép felhasználó szintű ismerete

Az illetmény és egyéb juttatások meghatározása a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény.

A jelentkezéseket írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével), az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, hat hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával. Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve az "Gazdasági főelőadó-előadó" jeligét.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2008. november 4.

Pályázat elbírálásának határideje: 2008. november 14.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2008. november 24.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Újbuda Közterület-felügyeletnél (Dr.Kovács Sándor a +361 688-6998) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázati feltételeknek megfelelő személy