április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzat jegyzője közlekedésmérnököt keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani

Beadási határidő: 2007-10-15

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzat jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzat jegyzője közlekedésmérnököt keres

Feladatai: forgalomtechnikai beruházásokkal kapcsolatosak.

Szakmai követelmények, elvárások:

- szakirányú felsőfokú végzettség (közlekedésmérnöki kar, forgalomtechnikai szakon szerzett diploma).

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

Előnyt jelent:

  • a szakterületen szerzett közlekedésmérnöki, illetve államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • forgalomtechnikai helyzetmegoldásban való jártasság,
  • forgalomtechnikai tervezésben, kivitelezésban eltöltött szakmai gyakorlat,
  • jó tervolvasási (közlekedés-építési) és kommunikációs képesség,
  • műszaki és adminisztratív gyakorlat,
  • csapatmunkára képes és jó problémamegoldó képesség.

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket

írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),

az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával. Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani \'Közlekedésmérnök\' jelige megjelöléssel.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

Jelentkezési határidő: 2007. október 5. péntek 13.00 óra

Állás betöltésnek időpontja: 2007. november 01. csütörtök

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Igazgatóságán Wágner József osztályvezetőnél +361 372-4659 telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázat követelményeinek megfelelni tudó személy.