április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzata JEGYZŐT keres

A pályázatot Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal humánpolitikai szervezethez kell címezni és benyújtani.

Beadási határidő: 2011-05-01

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzata

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete
JEGYZŐT KERES

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
Jegyző határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet,
- cselekvőképesség,
- vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
- igazgatásszervezői vagy állam- és jogtudományi doktori képesítés vagy okleveles közigazgatási menedzser szakképesítés,
- jogi vagy közigazgatási szakvizsga,
- legalább két éves közigazgatási gyakorlat,

Feladatai:

- A helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. törvény, valamint a vonatkozó hatályos jogszabályok szerint.

Előnyök az elbírálásnál:

- állami- és jogtudományi doktori képesítés,
- közigazgatási vagy pénzügyi szakképesítés és gyakorlat,
- legalább négy éves közigazgatási gyakorlat,
- legalább négy év vezetői gyakorlat,
- idegennyelv ismeret,
- kiváló stratégia szemléletmód, vezetési-szervezési készség,
- kiemelkedő döntésképesség, folyamatmenedzselés,
- kiemelkedő együttműködés-kapcsolatteremtő-fenntartó készség,
- kiemelkedő empátia készség, szociábilitás,
- kiemelkedő kommunikációs készség,
- kiemelkedő motiválás képessége.

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint, valamint a Budapest Főváros Újbuda Önkormányzata 2/2010. számú Jegyzői Intézkedése az egységes közszolgálati szabályzata szerint.

A jelentkezéseket
- írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
- az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.
- Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez, illetve betekintésre jogosultak általi megismeréséhez hozzájárul
- Nyilatkozat arról, hogy a pályázatot a képviselő-testület nyilvános ülés keretében tárgyalja.
- Nyilatkozat az előírt vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítésének vállalásáról

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal humánpolitikai szervezethez kell címezni és benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve a "Jegyző" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2011. május 1.

Pályázat elbírálásának határideje: 2011. július 01.
Állás betöltésnek időpontja: 2011. július 15.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Jegyzői Osztály Humánpolitikai Csoportjánál (Pribanics Andrásnál +361 381-1344) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy