április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Újbuda Önkormányzata MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐT keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2008-11-14

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője Lakásügyi ügyintézőt keres

A meghirdető szerv : Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság Lakásgazdálkodási Osztály lakásügyi ügyintéző határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

- magyar állampolgárság,

- büntetlen előélet,

- képesítési előírás: a 9/1995. (II. 3.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének II. 2. pontjában II besorolási osztályban meghatározott végzettség: középiskolai végzettség és közgazdasági szakképzettség vagy középiskolai végzettség és az OKJ szerint: pénzügyi- számviteli szakképesítés, gazdasági elemző és szakstatisztikus ügyintéző, banki ügyintéző szakképesítés.

Feladatai:

- elkészíti az önkormányzati lakásokkal kapcsolatos Bizottsági előterjesztéseket és a lakásbérleti szerződéseket, csere kérelmek intézése,

- intézi a jogviszony folytatási kérelmek esetén szükséges helyszíni ellenőrzéseket, jegyzőkönyvek vezetését,

- intézi a lakás bérleményekben bekövetkezett változások lejelentését a közüzemi vállalatok, a bérlemény nyilvántartás, valamint a társasházak közös képviselői felé,

- előkészíti a bérleti jogviszony visszaállításához, valamint a részletfizetési beadványokhoz szükséges válaszleveleket, a rendelkezésre álló információk alapján,

- ellátja a Számlázási és Díjbeszedési számítógépes programba a számlázott értékek, valamint a bevételek rögzítését, előkészítése az Ügyvédi Irodák részére történő kimutatásokat, előzmények elkészítését.

- államigazgatásban, lakásgazdálkodásban szerzett szakmai gyakorlat,

- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

- magas szintű írásbeli kifejező készség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel),

- lakás és helyiséggazdálkodással kapcsolatos pénzügyi ismeretek.

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével), az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával. Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve a "Lakásügyi ügyintéző" jeligét.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2008. november 14. péntek 13.00

Pályázat elbírálásának határideje: 2008. november 25.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2008. december 01.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság Lakásgazdálkodási Osztályán (Mozsár Beatrix +361 381-1384-es) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy