április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője építési ügyintézőt keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2007-11-09

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzata

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője Építési ügyintézőt keres

A meghirdető szerv : Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság Építési Osztály építési ügyintéző

- magyar állampolgárság,

- büntetlen előélet,

- felsőfokú szakirányú végzettség ( 9/1995. Kormányrendelet 1. számú melléklet 4. pontjának előírásai szerint ).

Feladatai:

elkészíti a határozat-,

intézkedés-, levél-,

beszámoló-,

tájékoztató tervezeteket,

ellenőrzi a körzetével kapcsolatos építéshatósági jogkörben keletkező építkezés folyamatát, azok megvalósítását, az ingatlanok állapotát, nyilvántartja a területére vonatkozó, jogszabályban meghatározott adatokat.

államigazgatásban szerzett szakmai egy éves gyakorlat, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, magas szintű írásbeli kifejező készség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket

- írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),

- az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani zárt borítékben Építési ügyintéző jelige megjelöléssel.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

Jelentkezési határidő: 2007. november 09. péntek 12 óra

Pályázat elbírálásának határideje: 2007. december 01.

Állás betöltésnek időpontja: 2008. január 01.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Építési Osztályán (Bor Éva +361 372-4627) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázat követelményeinek megfelelő személy.