április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője szociális ügyintézőket keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2008-02-15

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője Szociális Ügyintézőket keres.

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Humánszolgálati Igazgatóság Szociális és Egészségügyi Osztály határozott és határozatlan időre

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • legalább középiskolai végzettség (9/1995. Kormányrendelet 1. számú melléklet 18. pontjának előírásai szerint)

Főbb feladatai:

  • egyes szociális ügyek intézése,
  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása,
  • határozat-, intézkedés-, levél-, beszámoló-, tájékoztató tervezetek elkészítése.

  • a szociális területhez kapcsolódó szakképzettség, illetve tapasztalat,
  • államigazgatásban, illetve önkormányzatnál szerzett szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, ügyfélkapcsolati tapasztalat,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket:

írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével), az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani zárt borítékban „Szociális ügyintéző" jelige megjelöléssel.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

Pályázat benyújtásának határideje: 2008. február 15. péntek 12.00

Pályázat elbírálásának határideje: 2008. február 29.

Állás betöltésnek időpontja: 2008. március 01.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Humánszolgálati Igazgatóság Szociális és Egészségügyi Osztályán Mayer Péter osztályvezetőnél, a +361 372-3410 telefonszámon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy