Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzata SZABÁLYSÉRTÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2008-12-05

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője

Szabálysértési ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság, Igazgatási és Szabálysértési Osztály szabálysértési ügyintéző határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

- magyar állampolgárság, büntetlen előélet,

- képesítési előírás: jogász szakképzettség; főiskolai szintű igazgatásszervező vagy rendvédelmi felsőoktatásban szerzett szakképzettség.

- Feladatai: szabálysértésekkel kapcsolatos ügyek intézése.

Előnyök az elbírálásnál:

- államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,

- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

- magas szintű írásbeli kifejezőkészség,

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

Illetmény és egyéb juttatás: A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével), Ø az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával. Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve az "Szabálysértési ügyintéző" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2008. december 05. péntek 12.00

A pályázat elbírálásának határideje: 2008. december 19.

Az állás betöltésének időpontja: 2009. január 01.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

Érdeklődni lehet: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Igazgatási és Szabálysértési Osztályán (dr. Kósa Mariannál +361 372-3416 vagy Dr. Berkovics Gáborné dr.-nál a +361 372-4695-ös telefonszámon).

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy