április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzata VAGYONGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZÕT keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2009-05-08

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője Vagyongazdálkodási ügyintézőt keres

A meghirdető szerv : Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Városüzemeltetési Igazgatóság Vagyongazdálkodási Osztály 1 fő vagyongazdálkodási ügyintéző határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

- magyar állampolgárság,

- büntetlen előélet,

- cselekvőképesség,

ˇ felsőfokú szakirányú végzettség: Az I. besorolási osztályban: egyetemi vagy főiskolai szintű közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemi szintű műszaki felsőoktatásban szerzett szakképzettség; katonai felsőoktatási intézményben (jogelőd intézményében) gazdálkodási (gazdasági) szakon szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség és felsőfokú pénzügyi, számviteli szakképesítés.

Feladatai:

- Nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérbeadásával kapcsolatos feladatok.

- Nem lakás céljára szolgáló helyiségek helyszíni vizsgálata.

- Bérlemény nyilvántartások folyamatos kezelése.

építészeti tervrajzok és telekalakítási vázrajzok ismerete, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, magas szintű írásbeli kifejező készség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével), Ø az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával. Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve a "Vagyongazdálkodási ügyintéző" jeligét.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2009. május 08.

Pályázat elbírálásának határideje: 2009. május 25.

Állás betöltésnek időpontja: 2009. június 01.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Igazgatóság Vagyongazdálkodási Osztályán (Szentváry-Lukács Györgynénél +361 381-1309) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázati feltételeknek megfelelő személy