Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 25. csütörtök, Márk

Újbuda Önkormányzatának jegyzője IPAR ÉS BELKERESKEDELMI IGAZGATÁSI ÜGYINTÉZŐT keres

A pályázatot Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani.

Beadási határidő: 2011-12-02

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője IPAR ÉS BELKERESKEDELMI IGAZGATÁSI ÜGYINTÉZŐT keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság, Igazgatási és Szabálysértési Osztály
1 fő ipar és belkereskedelmi igazgatási ügyintéző határozott időre hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozati eljárás lefolytatása,
  • képesítési előírás a 9/1995. II. 3. Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 10. pontjában meghatározott végzettség:

I. besorolási osztályban: egyetemi vagy főiskolai szintű közgazdasági felsőoktatásban (ezen belül kereskedelmi, vendéglátó és szálloda, idegenforgalmi és szálloda szakon) szerzett szakképzettség; jogász szakképzettség; főiskolai szintű igazgatásszervezői szakképzettség.

Feladatai:

  • Bejelentés-köteles és ipari tevékenységek bejegyzése, üzletek működési engedélye, telephely engedélyek, szálláshely üzemeltetési, zené, táncos rendezvénytartási engedélyek kiadásával, hatósági igazolással, hozzájárulással kapcsolatos feladatok ellátása, ezzel kapcsolatos nyilvántartások vezetése. Nyilvántartásban vett tevékenységek ellenőrzése.

Előnyök az elbírálásnál:

  • államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejezőkészség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

Illetmény és egyéb juttatás:
A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai, valamint a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata 2/2010. számú Jegyzői intézkedés az egységes közszolgálati szabályzat szerint.

A jelentkezéseket:

  • írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani dupla zárt borítékban, a külső borítékot címezve, feltüntetve a "Ipar és belkereskedelmi igazgatási ügyintéző" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2011. december 02.
A pályázat elbírálásának határideje: 2011. december 23.
Az állás betöltésének időpontja: 2012. január 01.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

Érdeklődni lehet:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság, Igazgatási és Szabálysértési Osztályán (Dezsőné Sramkó Ágnesnél a 3724-535-ös vagy Dr. Berkovics Gáborné dr.-nál a +361 372-4695-ös telefonszámon).

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy