Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzatának Jegyzője JOGTANÁCSOST keres

A pályázatot Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani dupla zárt borítékban a külső borítékot címezve, feltüntetve a "Jogtanácsos" jeligét.

Beadási határidő: 2012-07-24

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője
JOGTANÁCSOST keres

A meghirdető szerv:    Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:        Jegyzői Igazgatóság jogtanácsos határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:
-    magyar állampolgárság,
-    büntetlen előélet,
-    cselekvőképesség,
-    vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség,
-    képesítési előírás: a 29/2012. (III.7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 1. pontjában Belügyi igazgatási feladatok I. besorolási osztályban: jogász szakképzettség,
-    jogi szakvizsga.

Feladatai:

-    részt vesz a Képviselő-testületi előterjesztések jogi ellenőrzésében, az Önkormányzat és szervei működésére vonatkozó szabályok kidolgozásában,
-    közreműködik az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal szerződéseinek előkészítésében, megkötésében, a szerződésekből származó igények érvényesítésében,
-    ellátja az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal peres és nem peres eljárásában való képviseletet.

Előnyök az elbírálásnál:
-    államigazgatásban szerzett legalább egy éves szakmai gyakorlat,
-    jogi területen, peres eljárásokban szerzett legalább két éves szakmai gyakorlat
-    jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
-    felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point).

Illetmény és egyéb juttatás:
A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai szerint. A Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata 2/2010. számú Jegyzői intézkedése az egységes közszolgálati szabályzatról.

A jelentkezéseket
-    írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
-    az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani dupla zárt borítékban a külső borítékot címezve, feltüntetve a "Jogtanácsos" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje:        2012. július 24.
Pályázat elbírálásának határideje:            2012. augusztus 10.
Állás betöltésnek várható időpontja:         2012. augusztus 15

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

Érdeklődni lehet:
a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Jegyzői Igazgatóság Humánpolitikai Csoportjánál (Pribanics Andrásnál 3811-344) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételnek megfelelő személy