Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzatának jegyzője KÖRNYEZETVÉDELMI OSZTÁLYVEZETŐT keres

A pályázatot Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani

Beadási határidő: 2011-09-14

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője
KÖRNYEZETVÉDELMI OSZTÁLYVEZETŐT keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
környezetvédelmi osztályvezető határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

• magyar állampolgárság,
• büntetlen előélet,
• vagyonnyilatkozati eljárás lefolytatása,
• felsőfokú szakirányú végzettség [egyetemi szintű biológus (ökológus), geológus, meteorológus, környezetmérnök vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű agrár-felsőoktatásban szerzett szakképzettség vagy vegyészmérnök, építészmérnök, építőmérnök, biomérnök, környezetmérnök, mérnök-fizikus szakképzettség; főiskolai szintű településmérnök szakképzettség; szakirányú (szakosító) továbbképzésben szerzett környezetvédelmi vagy természetvédelmi szakmérnök szakképzettség.
• legalább 2 éves közigazgatási gyakorlat.

Feladatai:

• Zaj és rezgésvédelemmel kapcsolatos feladatok.
• Levegőtisztaság védelmi feladatok ellátása.
• Növényvédelem, növényegészségügyi feladatok.
• Környezetvédelmi- és természetvédelmi hatósági feladatok ellátása.
• Hulladékgazdálkodási hatósági ügyek intézése.

Előnyök az elbírálásnál:

• környezetvédelmi területen, illetve államigazgatásban szerzett minimum öt éves szakmai gyakorlat,
• egyetemi szintű környezetmérnök szakképzettség, főiskolai szintű településmérnök szakképzettség; szakirányú (szakosító) továbbképzésben szerzett környezetvédelmi vagy természetvédelmi szakmérnök szakképzettség, egyetemi vagy főiskolai szintű agrár- (ezen belül erdőmérnök, kertészmérnök, táj-és kertépítő mérnök, tájgazdálkodási mérnök),
• jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, magas szintű írásbeli kifejező készség,
• felsőfokú szinten angol és német nyelv ismerete,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

Illetmény és egyéb juttatás:
A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint, valamint a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata 2/2010. számú Jegyzői intézkedés az egységes közszolgálati szabályzat szerint.

A jelentkezéseket

- írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
- az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani dupla zárt borítékban a külső borítékot címezve, feltüntetve a "Környezetvédelmi Osztályvezető" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2011. szeptember 14.
Pályázat elbírálásának határideje: 2011. szeptember 28.
Állás betöltésének időpontja: 2011. október 03.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

Érdeklődni lehet:

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Jegyzői Osztály Humánpolitikai Csoportjánál (Pribanics Andrásnál 3811-344) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy