április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzatának Jegyzője SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐT keres

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐT keres. A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani.

Beadási határidő: 2012-04-27

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője
SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐT keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság
számviteli ügyintéző határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség,
  • felsőfokú szakmai pénzügyi-számviteli szakképesítés (regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés),
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III.7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 16. pontjában az

I. besorolási osztályban: jogász szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű katonai felsőoktatást folytató intézményben (jogelőd intézményében) gazdálkodási (gazdasági) szakon szerzett szakképzettség; főiskolai szintű államigazgatási és szociális igazgatási felsőoktatásban szerzett szakképzettség és felsőfokú pénzügyi, számviteli szakügyintézői szakképesítés.
vagy
II. besorolási osztályban meghatározott végzettség: középiskolai végzettség és közgazdasági szakképesítés vagy pénzügyi számviteli szakképesítés, középiskolai végzettség és az OKJ szerint: gazdasági elemző- és szakstatisztikai ügyintéző, banki ügyintéző, számítógép-kezelői és számítástechnikai szoftverüzemeltetői szakképesítés.

Feladatai:

  • Havi, negyedéves, féléves , éves számviteli zárási feladatok ellátása.
  • Féléves, éves beszámolók, időközi költségvetési jelentés, mérlegjelentés elkészítése, kerületi összesítése.
  • Magyar Államkincstár felé, illetve további adatszolgáltatások határidőre történő elkészítése, továbbítása.
  • Számviteli szabályzatok jogszabály szerinti kialakítása, illetve aktualizálása.
  • Nyilvántartások vezetése.
  • Érvényesítési feladatok.
  • Számviteli Csoportvezetőt helyettesítő feladatok ellátása.

Előnyök az elbírálásnál:

  • államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel),
  • DOKK könyvelési program ismerete,
  • Gyakorlat Integrált pénzügyi-számviteli rendszer alkalmazásában.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai szerint. A Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata 2/2010. számú Jegyzői intézkedése az egységes közszolgálati szabályzatról.

A jelentkezéseket

  • írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani dupla zárt borítékban a külső borítékot címezve, feltüntetve a "Számviteli ügyintéző" jeligét.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2012. április 27.

Pályázat elbírálásának határideje: 2012. május 18.
Állás betöltésnek várható időpontja: 2011. május 21.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Jegyzői Osztály Humánpolitikai Csoportjánál (Pribanics Andrásnál +361 3811-344) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételnek megfelelő személy