április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Újbuda Önkormányzatának jegyzője városrendezési ügyintézőt keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2008-04-25

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője városrendezési ügyintézőt keres

A meghirdető szerv : Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Főépítészi szervezet városrendezési ügyintéző

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • felsőfokú szakirányú végzettség (építészmérnök, településmérnök, városgazdasági mérnök).

Feladatai:

  • szabályozási tervek készíttetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés, koordinálás,
  • az önkormányzati vagyon-nyilvántartási rendszer kezelése, üzemeltetése, a változások nyilvántartása,
  • lakossági tájékoztatás a készülő és a jóváhagyott szabályozási tervekről.

Előnyök az elbírálásnál:

államigazgatásban szerzett szakirányú szakmai gyakorlat,

a főépítészi szervezet tevékenységi köréhez kapcsolódó további szakirányú végzettség (pl. út, közmű, környezetvédelem),

kerületi helyismeret,

jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

magas szintű írásbeli kifejező készség,

felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket

  • írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával. Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve az "Városrendezési ügyintéző" jeligét.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2008. április 25. 12.00

Pályázat elbírálásának határideje: 2008. május 30.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2008. június 15.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Főépítészi Irodáján (Pártos Juditnál +361 372-4509-es) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy