április 19. péntek, Emma

A GAMESZ MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐT keres

Időpont:
2020június2208:45
2020július2418:00

Pályázat benyújtásának határideje: 2020. július 24.

Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Gazdasági Műszaki Ellátó Szolgálat pályázatot hirdet
munkaügyi ügyintéző munkakörbe
teljes munkaidős, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyba

Munkavégzés helye:
1116 Budapest, Bükköny utca 2-4.

Munkakörbe tartozó lényeges feladatok
: Nem rendszeres bérek KIRA programban történő számfejtése. Iktató program kezelése. Kapcsolattartás a Magyar Államkincstár bérszámfejtőivel, illetve az intézményekkel. Esetenként a közalkalmazottak felvételének, megszüntetésének intézése.

Pályázati feltételek:

- Középiskola / gimnázium

- Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

- Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

- Erkölcsi bizonyítvány (sikeres pályázat esetén)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- Emelt szintű szakképesítés, Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó

- Közintézményben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat

- KIRA program ismerete

Pályázat részeként benyújtandó iratok:

- fényképes szakmai önéletrajz

- végzettséget igazoló dokumentumok másolata

- adatkezelési nyilatkozat

Pályázat benyújtásának határideje, módja: 2020. július 24., elektronikus úton allas@ujbudagamesz.hu vagy postai úton, a borítékon feltüntetve a munkakör megnevezését.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. július 31.

A munkakör legkorábban 2020. augusztus 03-tól tölthető be.