április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Az Újbuda Közterület-felügyelet PARKOLÁSI ÜGYINTÉZŐT keres

2017március3109:00
2017április1518:00

A pályázat benyújtásának határideje: 2017.04.15.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata,

Újbuda Közterület-felügyelet

határozatlan időtartamra munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Parkolási ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Feladata a parkolás szabályozás jogi alapjainak, szakmai hátterének megismerése.
  • Részt vesz a parkolási bevételek (pótdíjak, FMH, stb. számítógépes rögzítésében).
  • A számítógépes rendszerben figyelemmel kíséri a pótdíjat nem fizetők határidő túllépéseit és részt vesz a felszólító levelek elkészítésében, kiküldésében.
  • Napi kapcsolatot tart a parkolási kintlévőségeket kezelő ügyvédi iroda munkatársával.
  • Előkészíti a „fizetés meghagyásos„ ügyek dokumentumait az ügyvédi iroda részére.
  • Szükség szerint elvégzi az ügyvédi iroda számára az FMH-s, peres ügyek továbbviteléhez szükséges hiánypótlások begyűjtését, dokumentumok összerakását és továbbítását.
  • Gyűjti a parkolással kapcsolatban a Felügyelethez érkezett panaszokat és postakönyvön továbbítja a backoffice iroda felé.
  • Szükség esetén, telefonon fogadja az állampolgári bejelentéseket, panaszokat és megteszi a szükséges intézkedéseket, valamint jelenti felettesének.
  • Rögzíti a beérkezett végrehajtói leveleket a rendszerben és megválaszolja azokat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • Munkaköri alkalmasság (a 33/1998. (VI.24.) NMrendeletben foglaltak szerint),

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy családbarát munkahelyen
  • Fix jövedelem
  • Cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció

Munkavégzés helye:

  • 1115 Budapest, Fraknó u. 32/B

Munkaidő:

  • A munkavégzés kezdete: hétfő-csütörtök 08.00 óra-16.30 óra

péntek 08.00 óra-14.00 óra

Magyar nyelvű önéletrajzÚjbuda Közterület-felügyelethez történő benyújtásával.

A pályázat benyújtása személyesen, postai úton(1115 Budapest, Fraknó utca 32/b.), továbbá elektronikusan a kozteruletfelugyelet@ktf.ujbuda.hu email címre történő megküldéssel lehetséges a „Parkolási ügyintéző” pozíció megjelölésével a borítékon, vagy az email tárgyában.

A pályázat benyújtásának határideje:
2017.04.15.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017.04.30.