április 20. szombat, Tivadar

Az Újbuda Közterület-felügyelet SEGÉDFELÜGYELŐT keres

Időpont:
2018október1516:30
2018november1518:00

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. november 15.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata,

Újbuda Közterület-felügyelet

határozatlan időtartamra munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Segédfelügyelő

(gépjárművezető, kerékbilincs fel-leszerelő munkatárs)

Főbb feladatok, munkák:

  • Vezeti a felügyelet szolgálati gépjárműveit.
  • Szolgálati vezénylésének megfelelően végzi a „kerékbilincseléssel” kapcsolatos szerelési munkákat, pénzkezelési feladatokat.
  • Segíti azon közterület-felügyelőnek a közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvényben – az egyes rendészeti feladatokat ellátó személyek tevékenységéről, valamint egyes törvényeknek az iskolakerülés elleni fellépést biztosító módosításáról szóló 2012. évi CXX. törvényben (a továbbiakban: Rfsz.) foglalt feltételek szerint – , az egyéb jogszabályokban és az önkormányzati rendeletekben meghatározottak szerinti közterületen folytatott tevékenységekkel kapcsolatos ellenőrző, hatósági munkáját, akivel a közvetlen felettese által meghatározott szolgálati vezénylés alapján közös szolgálatot teljesít.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • Munkaköri alkalmasság (a 33/1998. (VI.24.) NM rendeletben foglaltak szerint),

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy családbarát munkahelyen
  • Fix jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • 1115 Budapest, Fraknó u. 32/B

Munkaidő:
heti 40 órás munkaidő (hétköznapokon 12 órás nappali szolgálat)

Magyar nyelvű önéletrajz Újbuda Közterület-felügyelethez történő benyújtásával.

A pályázat benyújtása személyesen, postai úton (1115 Budapest, Fraknó utca 32/B.), továbbá elektronikusan a schveibert.julianna@ktf.ujbuda.hu email címre történő megküldéssel. A pozícióval kapcsolatban információt Schveibert Julianna nyújt, a 06 70 684 8858 -as telefonszámon.

A pozíció az elbírálást követően azonnal betölthető.