április 19. péntek, Emma

Az Újbudai Humán Szolgáltató Központ ESETMENEDZSERT keres

Időpont:
2023január2713:15
2023február0500:00

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.02.05. 00:00

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

ÚJBUDAI HUMÁN SZOLGÁLTATÓ KÖZPONT
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Esetmenedzser

munkakör/feladatkör betöltésére

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):
Esetmenedzseri feladatok ellátása az 1997. évi XXXI törvény (Gyvt.) alapján.

Betöltendő állás szakmacsoportja:
szociális és gyámügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):
Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya:
Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, Általános (hivatali), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest

Álláshirdető szervezet bemutatása:

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság

Elvárt végzettség/képesítés:
Felsőfokú szakképzés, Szociális munka és tanácsadás, szociális szakképzettség,viselkedéselemző, szociológus, családterápiás konzultáns,családterapeuta, okleveles pszichológus
Felsőfokú szakképzés, Szociális munka és tanácsadás, pszichopedagógus, mentálhigiénés szakképzettség,gyermekvédelmi pszichopatrónus, kognitív- és viselkedésterápiás konzultáns
Felsőfokú szakképzés, Szociális munka és tanácsadás, gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó oklevéllel rendelkező: nevelőtanár, pedagógus, pedagógiai előadó,hittanár, hittantanár
Felsőfokú szakképzés, Szociális munka és tanácsadás, okleveles emberi erőforrás tanácsadó, gyógypedagógus, védőnő, teológus,hittanár, hittantanár, okleveles pasztorális tanácsadó

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
alap szintű MS Office (irodai alkalmazások

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:
Levelező (pl. Outlook) - Alapszint
Szövegszerkesztő (pl. Word) - Alapszint
Táblázatkezelő (pl. Excel) - Alapszint

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
Probléma-megoldó készség (alap)
Kommunikációs készség (alap)
Csapatmunka, együttműködés (ügyfélszolgálati)
Irodai informatikai rendszerek, alkalmazások használata (ügyintézői)
Határidők betartása (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
motivációs levél

A pályázat benyújtásának határideje:
2023.02.05. 00:00

A pályázat elbírálásának módja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat elbírálásának határideje:
2023.02.25. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja:
2023.02.06.