április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Az Újbudai Idősek Háza INTÉZMÉNYI TITKÁR munkatársat keres

Időpont:
2020október2608:30
2020november1718:00

Pályázat benyújtási határideje: 2020. november 17.

Az ÚJBUDAI IDŐSEK HÁZA

1115 Budapest, Fraknó utca 7.

INTÉZMÉNYI TITKÁR

munkakörbe keres munkatársat

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozott idejű az álláshelyen lévő munkatárs GYES-ig tartó közalkalmazotti jogviszony.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Az intézmény munkaügyi feladatainak ellátása. Adminisztrációs feladatok.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú képesítés, bér, személyügyi,
  • gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • magyar állampolgárság,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet.

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Emelt szintű, vagy felsőfokú szakképesítés, bér, személyügyi ügyintéző,
  • költségvetési szervnél legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

Pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagának pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez.

Elvárt kompetencia
: Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Cafeteria juttatás, Újbudai pótlék.

Munkaidő:
Heti: 40 óra

Pályázat benyújtásának módja:

Krausz Sándor Istvánné intézményvezetőnél,

Részletes információ a 06-70/527-0810-es telefonszámon az intézményvezetőtől kérhető.

Pályázat benyújtási határideje:
2020. november 17.