április 16. kedd, Csongor

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE BIRTOKVÉDELMI ÜGYINTÉZŐI MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

2023február0718:30
2023február2223:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2023. február 22.

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE

BIRTOKVÉDELMI ÜGYINTÉZŐI MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság, Igazgatási Osztály, Hagyatéki és Birtokvédelmi Csoport, birtokvédelmi ügyintéző, teljes munkaidővel, határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel.

· magyar állampolgárság,

· büntetlen előélet,

· cselekvőképesség,

· vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség vállalása

Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 14. pontjában az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, gazdaságtudományi, természettudományi, bölcsészettudományi, társadalomtudományi, hittudományi, jogi, műszaki szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és informatikai, ügyviteli, közgazdasági, közszolgálati, jogi szakképesítés, vagy kormányablak ügyintézői vizsga.

Feladatai:

· jegyzői hatáskörbe tartozó birtokvédelmi ügyekben beadott kérelmek alapján a birtokvédelmi eljárás lefolytatása,

· ellenérdekű fél nyilatkozatának bekérése,

· felek által előterjesztett bizonyítékok mérlegelése,

· szükség szerint helyszíni szemle tartása,

· határozat készítése, a birtokvédelmi határozatok végrehajtása.

· jogorvoslati kérelem esetén az iratanyag felterjesztése,

· ügyfélfogadás során az ügyfelek tájékoztatása jogaikról, kötelezettségeikről.

· birtokvédelmi ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat,

· mediátori végzettség,

· közigazgatási szakvizsga,

· közszolgálati végzettség,

· államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,

· jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

· magas szintű írásbeli kifejező készség,

· kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV.23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint), az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Birtokvédelmi ügyintéző” jeligére.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023. március 3.

Az állás betöltésének időpontja: 2023. március 4.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt. A munkáltató fenntartja magának a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát. Az álláspályázatokra jelentkezők részére szóló adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a www.ujbuda.hu oldalon megtekinthető.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (dr. Vári - Timár Zsanett: +36 70 6847185) telefonon a munkakör betöltésével kapcsolatban.

Továbbá Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Igazgatási Osztályán (dr. Rávai Viktória: +36 1 3724695) telefonon a munkakör szakmai feltételeivel kapcsolatban.