április 19. péntek, Emma

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE EU pályázati munkatársat keres

Időpont:
2020november1712:00
2020december0611:45

A pályázat beérkezésének határideje: 2020. december 06.

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Jegyzői Igazgatóság
EU pályázati munkatárs határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

magyar állampolgárság,
büntetlen előélet,
cselekvőképesség,
vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség,
Angol nyelv – különösen a projektmenedzsment európai uniós szakterminológiájának – legalább középfokú ismerete

képesítési előírás:
Európai Unió szakirányú továbbképzési szakon szerzett szakképzettség; egyetemi szintű jogász, szociológus, politológus, bölcsészettudományi és egyes társadalomtudományi, vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség; műszaki felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű pedagógus, nemzetközi kapcsolatok szakon, agrár-felsőoktatásban, vagy államigazgatási és szociális igazgatási felsőoktatásban szerzett szakképzettség; főiskolai szintű gazdaságdiplomácia és nemzetközi menedzsment, nemzetközi kommunikáció, külgazdasági, nemzetközi marketing és teljes körű minőségirányítási szakon szerzett közgazdász szakképzettség; katonai felsőoktatást folytató intézményben (jogelőd intézményében) egyetemi szintű biztonság- és védelempolitikai szakon, illetve azzal egyenértékű egyetemi szintű szakon szerzett szakképzettség és legalább középfokú angol, valamint a helyi adottságok szerint indokolt nyelvből szerzett legalább középfokú nyelvvizsga.

Feladatai:
Ellátja az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal részére a közvetlen brüsszeli, nemzetközi vagy a hazai intézményrendszer által európai uniós alapokból kiírt, valamint a hazai költségvetésből megvalósuló pályázati felhívások figyelését, feldolgozását és érdemi döntésre történő előkészítését.
Kapcsolatot tart a támogató / közreműködő szervezetekkel.
Az ”Európai Strukturális és Beruházási Alapok” és a „Kohéziós Alap” Közép – Magyarországi / Budapesti Régiót, valamint egész Magyarországot érintő pályázati felhívásait figyeli, és a vezetőséget tájékoztatja a lehetőségekről, a pályázatok hivatali útját nyomon követi, valamint koordinálja a nyertes pályázati projektek megvalósítását és elszámolását.
Kapcsolatot tart a külső tanácsadó és pályázatíró cégekkel, a pályázat előkészítését az Önkormányzat részéről segíti.
Együttműködik a Hivatalban működő szervezeti egységek pályázatokért felelős személyeiből kialakított munkacsoport tagjaival.

Előnyök az elbírálásnál:
német nyelv középfokú ismerete,
államigazgatásban, EU pályázatírásban és pályázat lebonyolításában szerzett szakmai gyakorlat,
jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point).

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV. 23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint), hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik, az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy  igazolás) csatolásával Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “EU pályázati munkatárs” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2020. december 13.
Állás betöltésnek várható időpontja: 2020. december 14.

A munkáltató fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.
Megváltozott munkaképességű munkavállaló jelentkezését is várjuk.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (Sepsei Nándorné 06 1 3811-344) telefonon.