Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 19. péntek, Emma

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője szociális ügyintézőt keres

Időpont:
2020november1711:45
2020december0611:45

A pályázat beérkezésének határideje: 2020. december 06.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője
szociális ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

(1113 Budapest, Bocskai út 39-41.)

A meghirdetett munkahely, beosztás: Humánszolgálati Igazgatóság, Szociális és Egészségügyi Osztály
1 fő szociális ügyintéző határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:
magyar állampolgárság,
büntetlen előélet,
cselekvőképesség,
képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 9. pontja szerint: Az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, gazdaságtudományi, társadalomtudományi, jogi, bölcsészettudományi, orvos és egészségtudományi, hittudományi, pedagógus szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és szociális szakmacsoportba tartozó szakképesítés, vagy gyámügyi, vagy gyermekvédelmi, vagy szociális területen szerzett gyakorlat.

Feladatai:
egyes szociális ügyek intézése,
ügyfélkiszolgálás,
határozat-, intézkedés-, levél-, tájékoztató tervezetek elkészítése.

Előnyök az elbírálásnál:
szociális területen szerzett szakmai tapasztalat,
államigazgatásban szerzett minimum egy éves szakmai gyakorlat,
gyakorlat ügyfélkiszolgálásban,
jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
magas szintű írásbeli kifejező készség,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

Illetmény és egyéb juttatás:
A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV. 23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint), hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik, az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “szociális ügyintéző” jeligére

Pályázat elbírálásának határideje: 2020. december 13.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2021. január 01.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

A munkáltató fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.
Megváltozott munkaképességű munkavállaló jelentkezését is várjuk.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (Sepsei Nándorné – 06 381-1344) telefonon.