április 27. szombat, Zita

Pályázati kiírás OSZTÁLYVEZETŐI tisztség betöltésére

2021március2212:30
2021április0718:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2021. április 07.

BUDAPEST FőVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL

HUMÁNSZOLGÁLATI IGAZGATÓSÁGA OSZTÁLYVEZETŐT KERES

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Humánszolgálati Igazgatóság,

köznevelési és ifjúsági osztályvezető, határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,

vagyonnyilatkozati eljárás lefolytatása,

a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 17. pontja szerint az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett bölcsészettudományi, társadalomtudományi, hittudományi, közszolgálati, jogi, gazdaságtudományi, természettudományi, művészeti, pedagógus, szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és közművelődési, közgyűjteményi felsőfokú szakképesítés.

Főbb feladatai:

Irányítja és szervezi a Köznevelési és Ifjúsági Osztály /továbbiakban: Osztály/ feladat- és hatáskörébe utalt feladatok ellátását.

Szervezi a köznevelési nevelési intézmények és a GAMESZ vezetőinek határozott idejű vezetői kinevezésével kapcsolatos döntés-előkészítő feladatait.

Szervezi az Osztály dolgozóinak, és a felügyelete alá tartozó intézmények vezetőinek munkaügyi adminisztratív feladatait.

Szervezi a nevelési intézmények törvényességi ellenőrzését.

Szervezi a pedagógiai tevékenységgel összefüggő mérési és értékelési kerületi feladatokat.

Részt vesz a Képviselő-testület, és Bizottságai ülésein, ahol képviseli az Osztályt a működési területét érintő napirendek bizottsági tárgyalásain, valamint az önkormányzati üléseken a HSZI igazgatójával egyeztetten.

Gondoskodik a Képviselő-testület, és Bizottságai feladat és hatáskörébe tartozó, az Osztály területét érintő előterjesztések és javaslatok előkészítéséről, részt vesz a feladatkörét érintő önkormányzati rendeletek, koncepciók előkészítésében, a köznevelési és ifjúsági ágazatot érintő költségvetés kidolgozásában, végrehajtásában.

Gondoskodik az Osztály feladatköréhez kapcsolódó, civil szervezetekkel, nem önkormányzati fenntartókkal kötött közoktatási és közművelődési megállapodások ellenőrzéséről.

Elvárt kompetenciák:

legalább 5 év vezetői tapasztalat a köznevelés területén

stratégiai gondolkodásmód, rendszerszemlélet,

jó szervezőkészség,

jó tervezőképesség,

kiváló problémamegoldó képesség,

kezdeményezőkészség, proaktivitás,

kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Az elbírálásánál előnyt jelent:

a közigazgatási szakvizsga,

államigazgatásban szerzett vezetői tapasztalat,

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján. (illetményalap 56.000,- Ft, illetménykiegészítés 40%-os)

A jelentkezéseket

e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV. 23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),

az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,

hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik,

90 napnál nem régebbi keltezésű hatósági erkölcsi bizonyítvány, mely igazolja a büntetlen előéletet, valamint azt, hogy a pályázó személyét tekintve nem áll fenn a közszolgálati jogviszony létesítését kizáró, a Kttv. 39. § (1) bekezdése szerinti valamely ok, vagy nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy nyertes pályázat esetén az igazolást legkésőbb a közszolgálati jogviszony létesítése napjáig bemutatja

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Köznevelési és ifjúsági osztályvezető” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2021. április 16.

betöltésnek várható időpontja: 2021. május 01.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal – szakmai kérdésekben –Humánszolgálati Igazgatóságán: Győrffyné Molnár Ilona igazgató asszonynál +36 70 684 7277, – pályázattal kapcsolatos, illetve személyügyi kérdésekben – Humánpolitikai Csoportnál: Sepsei Nándornénál +36 1 381 1344-es telefonszámon.

Budapest, 2021. március 12.