április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Jegyzője ÉPÍTÉSÜGYI REFERENST keres

2016február1014:45
2016március0216:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2016. március 02.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Építési Referens Munkatársat keres (osztályvezetői besorolással)

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás
: Hatósági Igazgatóság, Építési Osztály

1 fő építési referens határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 15. pontja szerint: besorolási osztályban: aa) egyetemi szintű építészmérnöki vagy építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) szakképzettség, főiskolai szintű magasépítő üzemmérnöki, építészmérnöki, építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) vagy városgazdasági üzemmérnöki (ezzel egyenértékű településmérnöki) szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség, vagy ab) alapképzésben szerzett építész, épületszerkezeti konstruktőr vagy magasépítési szakirányán szerzett szakképzettség, mesterfokozatú képzésben szerzett tervező építészmérnöki, szerkezettervező építészmérnöki szakképzettség, osztatlan képzésben szerzett építész szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség.

Feladatai:

  • kivizsgálja a feladatkörébe tartozó bejelentéseket, javaslatokat és panaszokat,
  • előkészíti az igazgató és osztályvezető kiadmányozási jogkörébe tartozó határozat-, intézkedés-, levél-, beszámoló-, tájékoztató tervezeteket,
  • ellenőrzi az irányítása alatt dolgozó előadók feladatkörébe tartozó feladatok végrehajtását a mindenkori hatályos jegyzői utasítások szerint,
  • közreműködik az igazgató és osztályvezető rendelkezése szerint az Osztály képviselő-testület számára készülő előterjesztések előkészítésében,
  • koordinálja az ügyintézők tevékenységét,
  • az igazgató és osztályvezető rendelkezéseinek megfelelően gondoskodik a feladatkörét érintő testületi határozatok és rendeletek végrehajtásáról,
  • felügyeli az ügyintézők munkájával kapcsolatos építéshatósági jogkörben hozott határozatok jogszerűségét, valamint saját körzetében az építkezés folyamatát, megvalósítását, nyilvántartásokat.

Előnyök az elbírálásnál:

  • államigazgatásban szerzett szakmai, vezetői gyakorlat,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • jó szervezési, kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel),
  • ÉTDR és KIR rendszer alkalmazásában szerzett gyakorlat,

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, Europass formátumú szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.
  • hozzájáruló nyilatkozat, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Építési REFERENS” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:
2016. március 02.

Pályázat elbírálásának határideje: 2016. március 18.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2016. július 26.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság, Építési Osztályán (Bor Évánál – 06 1 372-4627) vagy a Humánpolitikai Csoportnál (Sepsei Nándorné – 06 381-1344) telefonon.