április 28. vasárnap, Valéria

Újbuda Jegyzője KÖRNYEZETVÉDELMI ÜGYINTÉZŐT keres

2015május0417:45
2015május1818:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2015. május 18.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője Környezetvédelmi ügyintéző munkatársat keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:

Környezetvédelmi Osztály,

Környezetvédelmi ügyintéző, előreláthatólag 2017.08.26-ig tartó határozott idejű jogviszony, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozati eljárás lefolytatása,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 26. pontjában az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett jogi, közszolgálati, gazdaságtudományi, pedagógus, tanár, természettudományi, agrár, műszaki, természetvédelmi szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és környezetgazdálkodási, környezetmérnöki, vízépítőmérnöki, vegyészmérnöki, biomérnöki, környezettudományi, természetvédelmi szakképzettség.

Feladatai:

  • Lefolytatja a hulladékgazdálkodási hatósági eljárásokat,
  • Ügyfélfogadáskor felvilágosítást nyújt az érdeklődők részére,
  • Részt vesz a Környezetvédelmi Osztály együttműködő partnereivel történő folyamatos kapcsolattartásban, különös tekintettel a civil szervezetekre,
  • Szervezeten belüli levelezéseket folytat, beszámolókat, tájékoztató tervezeteket készít,
  • Lefolytatja a kötelezési eljárásokat és kezeli a közérdekű bejelentéseket, panaszokat,
  • Részt vesz pályázatok összeállításában.

  • Közigazgatási hatósági eljárásban szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • Hulladékgazdálkodási hatósági eljárásokban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Igazgatásszervező, okleveles közigazgatási menedzser vagy jogász végzettség,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint az egységes közszolgálati szabályzatról szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal 3/2015. számú Jegyzői utasítás alapján.

A jelentkezéseket:

  • e-mailben, europass formátumú szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.
  • hozzájáruló nyilatkozat, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Környezetvédelmi ügyintéző” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:
2015. május 18.

Pályázat elbírálásának határideje: 2015. május 22.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2015. június 1.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportnál
(Antalics Brigitta 381-1341) telefonon.