április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Jegyzője LAKÁS-MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐT keres

Időpont:
2019március2809:30
2019április2318:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2019. április 23.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Lakás-műszaki ügyintézőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság,

Lakásgazdálkodási Osztály, Lakás-műszaki ügyintéző (2 fő)

határozatlan, időre hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 20. pontja alapján: Az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett műszaki, építész, szakképzettség.

Feladatai

  • Ellátja az önkormányzati tulajdonú épületek és lakások műszaki jellegű kezelési feladatait:

1. Rendszeres állapotfelmérést végez,

2. Kivizsgálja az emberi életet közvetlenül veszélyeztető műszaki problémákat,

3. Intézkedik a veszély megszüntetéséről

  • Előkészíti az önkormányzati felújítási pályázat kiírását, a beérkezett pályázatok rendszerezését, valamint részt vesz pályázati támogatás elbírálásának előkészítésében, ellenőrzi annak végrehajtását,
  • Ellenőrzi a műszaki feladatokkal megbízott szervezet által elvégzett munkákat, részt vesz a műszaki átadás-átvételeken,
  • Előkészíti az éves felújítási és karbantartási előirányzatok tervjavaslatait,
  • Előkészíti a tulajdonosi hozzájárulási kérelmek bizottsági előterjesztéseit,
  • Elkészíti a bérbeszámítási kérelmek bizottsági előterjesztéseit és bérlőkkel történő megállapodásokat,
  • Átveszi és nyilvántartja a megüresedő lakásokat, véleményezi azok műszaki állapotát, a szükséges munkákat egyeztetés követően megrendeli,
  • Javaslatot tesz a rossz műszaki állapotú lakások értékesítésére, elkészíti a GB előterjesztéseket, intézi a pályázatok kiírását és végrehajtást,
  • Nyilvántartja az üres önkormányzati lakásokat, helyreállításukkal kapcsolatban műszaki véleményt ad,
  • Ellátja az önkormányzati bérleményekkel, valamint épületekkel kapcsolatosan beérkezett számlák teljesítésigazolásának előkészítését, figyelemmel a vonatkozó szerződésekre,
  • Intézi a lakóépületekkel és szolgáltatóházakkal kapcsolatos üzemeltetési feladatokat

  • közigazgatásban, lakásgazdálkodásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • lakás- és helyiséggazdálkodással kapcsolatos gazdálkodási ismeretek.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “lakás-műszaki ügyintéző” jeligére.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. április 30.

Az állás betöltésének időpontja: 2019. május 2.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

A Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság, Lakásgazdálkodási Osztályán (Mozsár Beatrix: 06/1 381-1389) és a Humánpolitikai Csoportnál (Sepsei Nándorné: 06/1 381 - 1344) telefonon.