április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Újbuda Jegyzője LAKÁSGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐT keres

Időpont:
2020július0312:30
2020július1518:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2020. július 15.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Lakásgazdálkodási ügyintézőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság,

Lakásgazdálkodási Osztály, Lakásgazdálkodási ügyintéző Határozatlan, időre hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 20. pontja szerint: Gazdasági és üzemeltetési feladatkör az besorolási osztályban. Felsőoktatásban szerzett műszaki, közszolgálati, jogi, építész, gazdaságtudományi szakképzettség.

Feladatai

• Előkészíti az önkormányzati lakásokkal kapcsolatos Bizottsági előterjesztéseket, nyilvántartja és intézi a csere kérelmeket.
• Kivizsgálja a bérlőkkel kapcsolatos panasz bejelentéseket.
• Intézi a jogviszony folytatási kérelmek esetén szükséges helyszíni ellenőrzéseket, jegyzőkönyvek vezetését.
• Előkészíti és megköti a Bizottsági határozatok alapján a lakásbérleti szerződéseket.
• Intézi a lakásbérleményekben bekövetkezett változások lejelentését a közüzemi szolgáltatók, a bérlemény nyilvántartás, valamint a társasházak közös képviselői felé.
• Intézi a hagyatékos lakások esetén a közjegyző felé történő hitel igény bejelentéseket, valamint az örökösökkel egyeztet a lakás leadása, a hátralék kifizetése tekintetében.
• Kivizsgálja a lakásbérlők számla reklamációt, valamint a hátralék rendezésével kapcsolatos leveleket, előkészíti azok rendezésére vonatkozó leveleket.
• Előkészíti a bérleti jogviszony visszaállításához, valamint a részletfizetési beadványokhoz szükséges válaszleveleket, a rendelkezésére álló információk alapján.
• Előkészíti a hátralékos lakásbérlők felszólításait, felmondásait, rendkívüli felmondásait.

  • közigazgatásban, lakásgazdálkodásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • lakás- és helyiséggazdálkodással kapcsolatos gazdálkodási és kezelési ismeretek,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel), integrált pénzügyi rendszer ismerete,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. melléklete szerint),
  • hozzájáruló nyilatkozattal, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Lakásgazdálkodási ügyintéző ” jeligére.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. július 24.

Az állás betöltésének időpontja: 2020. július 27.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt, az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

A Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság, Lakásgazdálkodási Osztályán (Mozsár Beatrix: 06/70/684-7428) és a Humánpolitikai Csoportnál (Ujlaki Ferencné: 06/70/684-7386 ) telefonon.

Budapest, 2020. június 23.