április 28. vasárnap, Valéria

Újbuda Jegyzője NEMZETISÉGI TITKÁRT keres

2015február1409:00
2015március0518:00

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE NEMZETISÉGI TITKÁRT KERES

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Jegyzői Igazgatóság, nemzetiségi és szervezési ügyintéző határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

• magyar állampolgárság,
• büntetlen előélet,
• cselekvőképesség,
képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 22. pontjában foglaltak alapján Titkársági, testületi feladatkör.
Az I. besorolási osztályban: jogász szakképzettség; államigazgatási és szociális igazgatási felsőoktatásban szerzett szakképzettség; főiskolai szintű igazságügyi ügyintéző szakképzettség.

Feladatai:

• Nemzetiségi ügyintézőként ellátja a nemzetiségi önkormányzatok testületi üléseinek előkészítésével kapcsolatos technikai és adminisztratív feladatokat a meghívók, előterjesztések, a testületi ülések jegyzőkönyvei és a hivatalos levelezés vonatkozásában,

• A nemzetiségi önkormányzatok vonatkozásában elvégzi a működésükkel kapcsolatos egyéb szükséges teendőket.

• legalább 2 éves nemzetiségi titkárként (közigazgatásban) vagy testületi feladatkör ellátásában szerzett gyakorlat,
• pénzügyi végzettség,
• kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel),
• jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
• stressztűrés

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint az egységes közszolgálati szabályzatról szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal 10/2014. számú Jegyzői utasítás alapján

A jelentkezéseket:
• e-mailben, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
• az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
• hozzájáruló nyilatkozat, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni „nemzetiségi titkár” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:  2015. március 5.
Pályázat elbírálásának határideje:        2015. március 13.
Állás betöltésnek várható időpontja:     2015. március 16.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportnál/Szervezési Csoportnál (Antalics Brigitta tel.: 381-1344 vagy Már Csilla Beatrix, tel.:372-4547-4507) telefonon.