május 2. csütörtök, Zsigmond

Újbuda Jegyzője PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐT keres

2015január2310:00
2015február0618:00

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐT KERES

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivata 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság
pénzügyi ügyintéző határozott időre hat hónapos próbaidővel

• magyar állampolgárság,
• büntetlen előélet,
• cselekvőképesség,
képesítési előírás: a 29/2012. (III.7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 16. pontjában foglaltak alapján: Az I. besorolási osztályban:
jogász szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű katonai felsőoktatást folytató intézményben (jogelőd intézményében) gazdálkodási (gazdasági) szakon szerzett szakképzettség; főiskolai szintű államigazgatási és szociális igazgatási felsőoktatásban szerzett szakképzettség és felsőfokú pénzügyi, számviteli szakügyintézői szakképesítés.
A II. besorolási osztályban:
középiskolai végzettség és közgazdasági szakképesítés vagy pénzügyi-számviteli szakképesítés; középiskolai végzettség és az OKJ szerint: gazdasági elemző- és szakstatisztikai ügyintéző, banki ügyintéző, számítógép-kezelői és számítástechnikai szoftverüzemeltetői szakképesítés.

Feladatai:
• Nem rendszeres bérjellegű juttatások számfejtése a központosított illetményszámfejtési rendszerben (KIRA)
• Nyilvántartások vezetése

• legalább 3 éves közigazgatásban (önkormányzatnál, illetve költségvetési szervnél), gazdálkodási, bérszámfejtési munkaterületen szerzett gyakorlat,
• bérszámfejtői, társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
• kiemelt szintű számítógépes ismeretek (KIR, KIRA rendszer alkalmazási ismerete, word, excel),
• jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai szerint. A Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 10/2014. számú Jegyzői utasítás az egységes közszolgálati szabályzatról.

A jelentkezéseket:
• e-mailben, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “ Pénzügyi ügyintéző” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:   2014. február 06.
Pályázat elbírálásának határideje:         2014. február 13.
Állás betöltésnek várható időpontja:      2014. február 16.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportnál (dr. Anga Anikó 372-4507) telefonon.