április 25. csütörtök, Márk

Újbuda Jegyzője SZERVEZŐ MUNKATÁRSAT keres

2022június2012:45
2022július2918:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2022. július 29.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

szervező munkatársat keres az Újbuda 60+ Program számára

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
 60+Programkoordinációs Csoport

Újbuda 60+ Program szervező/ügyintéző munkakörben , határozatlan időre, 6 hónapos próbaidővel

Az Újbuda 60+ Program az ország legnagyobb aktív idősödéssel foglalkozó Újbuda Önkormányzatának saját kezdeményezésű innovatív, módszertani programja. Az aktív idősödés célja, hogy olyan közösségi (és mozgásos, művészeti, oktatás, stb.) programokat tervezzen, készítsen és szolgáltasson ügyfélkörének amely segíti az időkorúakat minél tovább egészséges, önálló életvitelt folytatni.

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 7. pontja szerint az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett művelődésszervező szakképzettség.

Feladatai:

  • Az Újbuda 60+ Program akciók, kommunikációs kampányok, programok, beiratkozások, tanfolyamok ,rendezvények szervezési feladatainak teljes körű ellátása: előkészítés, lebonyolítás, jelentések, pénzügyi kimutatások készítése kifizetések ügyintézése, egyéb adminisztratív feladatok, stb.
  • Szakmai, adminisztratív és szervezési feladatok ellátása az Önkormányzat idősügyi projektjeiben.
  • Programközpontok tevékenységének koordinálása, szervezése, kapcsolattartás a foglalkozásvezetőkkel, programközpontok órarendjének, szervezési táblázatainak elkészítése vezetése, havi és heti programlisták, programajánlók órarendjének készítése,
  • Szépkorúak köszöntésének ügyintézése, szervezése
  • Idősügyi kutatásokban, tanulmányok készítésében való részvétel

Előnyök az elbírálásnál:

  • jó szervezőkészség, szervezői tapasztalatok
  • pozitív hozzáállás az idősödéshez
  • megbízható, és lelkiismeretes hozzáállás
  • jó kommunikációs (szóban és írásban) és problémamegoldó képesség,
  • precíz munkavégzés
  • stressz és monotóniatűrés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • minimálisnál több pénzügyi és jogi ismeret
  • minimálisnál több adminisztrációs képesség
  • közigazgatásban szerzett gyakorlat
  • idősügyi és egyéb szociális területen szerzett ismeretek, munkatapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • marketing, jogi, pénzügyi, informatikai területeken szerzett ismeretek, munkatapasztalatok

Illetmény és egyéb juttatás
: A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket:

  • e-mailben, szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV.23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik,

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “60+Program ügyintéző” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:
2022. július 29.

Pályázat elbírálásának határideje: 2022. augusztus 14

Állás betöltésnek várható időpontja: 2022. szeptember 1.

Bizottság fenntartja a pályázat eredmènytelennek nyilvánításának jogát.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánszolgálati Igazgatóságán (Toldi Tamás 06/30/9543-493) telefonon a munkakör szakmai feladatrendszerével kapcsolatban.