A szervezet Pest megyében 25 ezer kamarai tagot számlál, Újbudán pedig több mint 2000 kamarai mérnök dolgozik, így a mérnöktársadalom nagy segítséget nyújthat a kerületnek.
A Kamarának többek között vízügyi, közlekedési, környezetvédelmi, informatikai-hírközlési, geodéziai, épületenergetikai és tűzvédelmi tagozata is van, így a legkülönbözőbb területen biztosíthatnak szakmai előkészítést, véleményezést az Újbudán folyó beruházások, projektek alkalmával - mondta el az aláíráson Kassai Ferenc alelnök.
Hoffmann Tamás polgármester kijelentette, az olyan hatalmas fejlesztések, mint a 4-es metró végállomásának építése, vagy az 1-es villamos Budára hozatala komoly műszaki hátteret igényelnek, melyek segítségével megakadályozhatják azt, hogy utólag derüljenek ki az egyes tervezési hibák.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |