Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
  |  
A+   A-
  |     |  
december 6. kedd, Miklós

Pénzügyi Osztály

Házipénztár nyitvatartási ideje:

Hétfő: 9-12  13-15
Szerda 9-12  13-14.30
Péntek 9-12

Ügyfélfogadási idő:

Az Újbudai Polgármesteri Hivatal általános munka- és
rendkívüli ügyfélfogadási rendje



Pénzügyi Osztály
Név: Lovász Anita osztályvezető
Telefon: +36 1 372-4546  fax: 372-4502
Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41. II. em. 219-220.

Önkormányzat által nyújtott támogatások elszámolása

Vincze Márta Pénzügyi és Jogi Bizottság titkára Bocskai út 39-41. II. em. 219. +36 1 381-1397 vincze.marta@ujbuda.hu

Költségvetési csoport

Madar-Mihalkó Edina referens csoportvezető Bocskai út 39-41. II. em. 235. +36 1 372-4572 mihalko.edina@ujbuda.hu

Polácska Györgyi

referens
csoportvezető helyettes Bocskai út 39-41. II. em. 235. +36 70 684-7403 polacska.gyorgyi@ujbuda.hu

Pénztár

Murányi Mónika pénztáros Bocskai út 39-41. II. em. 212. +36 1 372-4549 muranyi.monika@ujbuda.hu

Nemzetiségi Önkormányzatok pénzügyi ügyintézése

Polácska Györgyi pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 235. +36 70 684-7403 polacska.gyorgyi@ujbuda.hu
Sárdi Szilvia pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 237. +36 70 684-7429 sardi.szilvia@ujbuda.hu
Szilvás Katalin pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 209. +36 1 372-3435 bereczky.zsuzsanna@ujbuda.hu
Murányi Mónika pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 212. +36 1 372-4549 muranyi.monika@ujbuda.hu

Számlázás, számlareklamáció

Almási Bernadett pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 232. +36 70 684-7440 almasi.bernadett@ujbuda.hu
Molnárné Kánai Ibolya pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 209. +36 70 684-7399 kanai.ibolya@ujbuda.hu

Egyéb pénzügyi feladatok

Blahó Mária pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 206. +36 1 372-3485 blaho.maria@ujbuda.hu
Kocsisné Bereczky Zsuzsanna pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 211. +36 1 372-4683 bereczky.zsuzsanna@ujbuda.hu
Magyarné Kocsa Angelika pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 206. +36 1 372-4545 kocsa.angelika@ujbuda.hu
Oláh Katalin Georgina pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 237. +36 70 684-7429 olah.katalin@ujbuda.hu
Oláhné Tánczos Éva pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 206. +36 70 684-7333 tanczos.eva@ujbuda.hu
Sárdi Szilvia pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 237. +36 70 684-7429 sardi.szilvia@ujbuda.hu
Szilvás Katalin pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 209. +36 1 372-3455 szilvas.katalin@ujbuda.hu
Vatai-Tuza Krisztina pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 233. +36 1 381-1387 tuza.krisztina@ujbuda.hu
Záborszki Andrea pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 233. 381-1387 zaborszki.andrea@ujbuda.hu

Számviteli csoport

Horti Zsuzsanna referens csoportvezető Bocskai út 39-41. II. em. 236. +36 1 372-4548 horti.zsuzsanna@ujbuda.hu
Beer Zsuzsanna számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. beer.zsuzsanna@ujbuda.hu
Kozma Sándorné számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. +36 1 372-4526 kozma.sandorne@ujbuda.hu
Pádár-Salamon Edit számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. padar.salamon.edit@ujbuda.hu
Simon Judit számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. +36 70 684-7301 simon.judit@ujbuda.hu
Szabó Hajnalka számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. +36 70 684-7357 szabo.hajnalka@ujbuda.hu