április 26. péntek, Ervin

Az Újbudai Idősek Háza SZOCIÁLIS GONDOZÓT ÉS ÁPOLÓT keres

2016január2007:30
2016február2918:00

Jelentkezési határidő: 2016. február 29.

Az ÚJBUDAI IDŐSEK HÁZA 1115 Budapest, Fraknó u. 7. az alábbi munkakörökbe keres munkatársakat:

Szociális gondozó és ápoló, OKJ-s ápoló folyamatos munkarendben

OKJ-s ápolói képesítéssel vagy

Szociális gondozó és ápoló képesítéssel

Pályázati feltételek:

középfokú képesítés, szociális gondozó és ápoló, OKJ-s ápoló

szakosított szociális intézményben eltöltött szakmai gyakorlat. legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány és egészségügyi alkalmasság

büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Emelt szintű szakképesítés, OKJ-s ápoló.

Pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:

  • Kézzel írott részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázatokat postai úton vagy személyesen lehet benyújtani, zárt borítékban és a 32-1/2016–es iktatószámot kérjük feltüntetni szíveskedjék.

Részletes információ személyesen a 371-2890/224 mellék, telefonszámon az intézményvezető főnővértől kérhető.