Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
  |  
A+   A-
  |     |  
december 18. hétfő, Auguszta

Pénzügyi Osztály

Házipénztár nyitvatartási ideje:

Hétfő: 9-12  13-15
Szerda 9-12  13-1430
Péntek 9-12

Ügyfélfogadási idő:
Hétfő: 13-18
Szerda 8-16
Péntek 8-12



Pénzügyi Osztály
Név: Pápai Magdolna osztályvezető
Telefon: +361 372-4546  fax: 372-4502
Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41. II. em. 219-220.

Önkormányzat által nyújtott támogatások elszámolása

Vincze Márta Pénzügyi és Jogi Bizottság titkára Bocskai út 39-41. II. em. 219. 381-1397 vincze.marta@ujbuda.hu
Kárász-Kelényi Orsolya pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41- II. em. 232. 372-4532 kelenyi.orsolya@ujbuda.hu

Költségvetési csoport

Molnár Szilvia referens csoportvezető Bocskai út 39-41. II. em. 235. 372-4572 molnar.szilvia@ujbuda.hu
Lovász Anita referens csoportvezető hely. Bocskai út 39-41. II. em. 235. 372-4516 lovasz.anita@ujbuda.hu

Pénztár

Murányi Mónika pénztáros Bocskai út 39-41. II. em. 212. 372-4549 muranyi.monika@ujbuda.hu

Nemzetiségi Önkormányzatok pénzügyi ügyintézése

Kocsisné Bereczky Zsuzsanna pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 211. 372-4683 bereczky.zsuzsanna@ujbuda.hu
Murányi Mónika pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 212. 372-4549 muranyi.monika@ujbuda.hu

Számlázás, számlareklamáció

Poszlovszky Istvánné pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 233. 381-1381 poszlovszky.istvanne@ujbuda.hu
Almási Bernadett pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 232. 372-3474 almasi.bernadett@ujbuda.hu
Molnárné Kánai Ibolya pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 209. 372-4617 kanai.ibolya@ujbuda.hu

Egyéb pénzügyi feladatok

Szentesné ZalatnayHenriette pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 210. 372-4519 zalatnay.henriette@ujbuda.hu
Magyarné Kocsa Angelika pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 210. 372-4545 kocsa.angelika@ujbuda.hu
Csuri-Balogh Andrea pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 209. 372-3435 balogh.andrea@ujbuda.hu
Weiszné Gyulai Györgyi pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 206. 372-4676 gyulai.gyorgyi@ujbuda.hu
Blahó Mária pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 206. 372-3485 blaho.maria@ujbuda.hu
Oláh Katalin Georgina pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 237. 372-4557 olah.katalin@ujbuda.hu
Rosza Erika pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 237. 372-4543 rosza.erika@ujbuda.hu
Záborszki Andrea pénzügyi ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 233. 381-1387 zaborszki.andrea@ujbuda.hu

Számviteli csoport

Virág Ildikó referens csoportvezető Bocskai út 39-41. II. em. 236. 372-4548 virag.ildiko@ujbuda.hu
Szabó Hajnalka számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. 372-4500 szabo.hajnalka@ujbuda.hu
Polácska Györgyi számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. 372-4500 polacska.gyorgyi@ujbuda.hu
Zolcsák Márta számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. 372-4500 zolcsak.marta@ujbuda.hu
Varga Bettina számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. 372-4500 varga.bettina@ujbuda.hu
Molnár Angelika számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. 381-1327 molnar.angelika@ujbuda.hu
Pádár-Salamon Edit számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. 381-1327 padar.salamon.edit@ujbuda.hu
Kozma Sándorné számviteli ügyintéző Bocskai út 39-41. II. em. 208. 372-4526 kozma.sandorne@ujbuda.hu



LEGFRISSEBB
×