április 25. csütörtök, Márk

Az Újbudai Humán Szolgáltató Központ Gyermekjóléti Központ és Családsegítő Szolgálat GAZDASÁGI-MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐT keres

Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata Újbudai Humán Szolgáltató Központ Gyermekjóléti Központ és Családsegítő Szolgálat gazdasági-munkaügyi ügyintézőt keres

Beadási határidő: 2012-09-07

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzata

Pályázat leírása:

Jogviszony: Közalkalmazotti jogviszony (1992.XXXIII. tv. szerint)

Jellege: Határozatlan idejű kinevezés, teljes munkaidőben (1992.XXXIII. tv. szerint)

Munkavégzés helye: 1117 Bp, Bogdánfy út 7/D.

Juttatás: 1992.XXXIII tv. szerinti bérezés, közalkalmazotti bértábla szerint

Főbb feladatok:
- számviteli, költségvetési - gazdasálkodási és pénzfelhasználási folyamatok tervezése, előkészítése, könyvelése, bonyolítása
- készpénz és számlaforgalom bonyolítása, ellenőrzése, könyvelése, illetve ezekről jelentések készítése, számlák érkeztetése, ellenőrzése, előkészítése a továbbküldésre
- gazdálkodási és pénzügyi adminisztáció
- költségvetési keretek betartása, figyelemmel kísérése
- előirányzat-felhasználással-, kötelezettségvállalással-, cafeteria juttatásokkal kapcsolatos teendők ellátása
- adatszolgáltatás és határidők betartása
- kapcsolattartás, együttműködés és kommunikáció az intézményvezetővel
- munkaügyi feladatok ellátása, munkaügyi nyilvántartások, jogviszony létesítéssel és megszüntetéssel kapcsolatos feladatok ellátása, személyi anyagok, nyilvántartások naprakész vezetése
- szerződéses munkavállalók szerződéseinek előkészítése, nyilvántartása, tárolása
- belső (intézményi) költségvetési és munkaügyi dokumentáció elkészítése, frissítése, rendszerezése és biztonságos tárolása
- napi kapcsolattartás és adatszolgáltatás a Gazdasági és Műszaki Ellátó Szolgálattal valamint a fenntartóval és a MÁK-kal
- leltározással, selejtezéssel kapcsolatos operatív és adminisztratív feladatok ellátása

Pályázati feltételek:
- emelt szintű szakképesítés, ktsgvetési-gazdálkodási-TB ügyintéző
- magas szintű, önálló MS Office (Word, Excell) és internet használat
- igazoltan büntetlen előélet, teljes cselekvőképesség, magyar állampolgárság és nagykorúság

Pályázat során elvárt személyes komptenciák:
- elkötelezettség és lojalitás
- önálló munkavégzés
- nyitottság, pontosság és precizitás
- jó problémamegoldó készség
- proaktív személyiség
- komplex, rendszerszintű gondolkodás

Pályázat során előnyt jelent:
- költségvetési szervezetnél szerzett minimum 3-5 éves munkatapasztalat
- felsőfokú / fősikola-egyetem / számvieli, pénzügyi végzettség
- KIR program ismerete
- Kjt és Mtv kiemelt ismerete
- korábbi projektekben, pályázatokban szerzett tapasztalat

Pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:
-  fényképpel elátott részletes szakmai önéletrajz
- kísérő levél a személyes motivációkkal
- a pályázathoz szükséges iskolai végzettséget igazoló bizonyítványok másolata

A pályázat benyújtásának módja:
e-mailen:     torok.zoltan@hszk.ujbuda.hu
postai úton:     1117 Bp, Bogdánfy u. 7/D.
kérjük a borítékon vagy az e-mail címeként feltüntetni: "HSZK G.Ü. pályázat"

A pályázat benyújtásának határideje:
2012.09.07.

A pályázat elbírálásnak módja:
A beérkezett pályázatokat 3 tagú bizottság végzi, a pályázatban résztvevőket a döntésről e-mailben vagy postai úton értesítjük.
Csak a pontosan és hiánytalanul beérkezett pályázatokat van módunk elbírálni.

Érdeklődni lehet:

Török Zoltán intézményvezető helyettes
e-mail: torok.zoltan@hszk.ujbuda.hu, tel: 688-69-90.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételnek megfelelő személy