Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
  |  
A+   A-
  |     |  
július 16. kedd, Valter

Jegyzői Igazgatóság

Ügyfélfogadási idő


Az Újbudai Polgármesteri Hivatal általános munka-
és rendkívüli ügyfélfogadási rendje



Jegyzői Igazgatósági ügyek

  • EU pályázati ügyek
  • Jogi ügyek
  • Közbeszerzések
  • E-ügyintézés
  • Központi iktatással kapcsolatos ügyek
  • Kulturális, esélyegyenlőségi, közbiztonsági és pályáztatási ügyek
  • Közbiztonsági ügyek
  • Sport ügyek

Név

Elérhetőség

Nemessné dr. Bérczi Szilvia

igazgató

 

 Bocskai út 39-41. II. em. 217-218.

+36 1 372-3487

berczi.szilvia@ujbuda.hu

Gergely Linda

asszisztens

Bocskai út 39-41. II. em. 217-218.

+36 1 372-4582

gergely.linda@ujbuda.hu

Európai Uniós Integrációs Iroda
Horváth Anita Európai uniós pályázati munkatárs +36 70  684-7380 Zsombolyai utca 4. IV. em. 402. horvath.anita@ujbuda.hu
Kiss Zoltán Európai uniós pályázati munkatárs +36 1 372-3406 Zsombolyai utca 4. IV. em. 402. kiss.zoltan3@ujbuda.hu

Jogi és Közbeszerzési Osztály
dr. Szende Dávid
osztályvezető +36 1 372-4669, +36 70 684-7406
Bocskai út 39-41. II. em. 231.
szende.david@ujbuda.hu
Jogi Csoport
dr. Szentmártoni Krisztina referens +36 1 372-4669, +36 70 684-7405 Bocskai út 39-41. II. em. 229. szentmartoni.krisztina@ujbuda.hu
Szalai Erika asszisztens +36 1 372-4669, +36 70 684-7167 Bocskai út 39-41. II. em. 230. szalai.erika@jbuda.hu
dr. Kiss Gabriella ügyvéd +36 1 372-4669, +36 70 684-7372 Bocskai út 39-41. II. em. 229. kiss.gabriella@ujbuda.hu
dr. Kiss Judit törvényességi felügyeleti ügyintéző +36 70 684-7370 Bocskai út 39-41. II. em. 227. kiss.judit@ujbuda.hu
Szász Ernő törvényességi felügyeleti ügyintéző +36 70 684-7437 Bocskai út 39-41. II. em. 227. szasz.erno@ujbuda.hu
dr. Lábody-Varga Dorina jogtanácsos, kodifikátor +36 70 684-7370
+36 70 654-1191
Bocskai út 39-41. II. em. 229. varga.dorina@ujbuda.hu
Közbeszerzési Csoport
dr. Molnár Tamás közbeszerzési vezető +36 1 372-4567 Bocskai út 39-41. II. em. 234. molnar.tamas@ujbuda.hu

Koncz Ágnes

ügyintéző  +36 70 684-7393 Bocskai út 39-41. II. em. 234. koncz.agnes@ujbuda.hu

dr. Szőcs Emese

ügyintéző +36 70 684-7393 Bocskai út 39-41. II. em. 234. szocs.emese@ujbuda.hu
KÖZBESZERZÉSEK 2005-2014

E-ügyintézési Csoport
Keresztes Gergelyné referens +36 70 684-7414 Bocskai út 39-41. I. em. 125. keresztes.gergelyne@ujbuda.hu
Durucz-Fekete Tímea asszisztens +36 70 684-7414 Bocskai út 39-41. I. em. 125. fekete.timea@ujbuda.hu
Pintér Viktor informatikus / ügyintéző +36 70 684-7414 Bocskai út 39-41. I. em. 125. pinter.viktor@ujbuda.hu

Központi Iktató
Fölker Elemér osztályvezető +36 70 684-7342 Bocskai út 39-41.alagsor 27-29. folker.elemer@ujbuda.hu
Barna Zsuzsanna postázó +36 1 3724666 Bocskai út 39-41.alagsor 27-29. barna.zsuzsanna@ujbuda.hu
Bereczky Ágnes
szkennelő +36 70 684-7358 Bocskai út 39-41.alagsor 27-29. bereczky.agnes@ujbuda.hu
Borsos Linda szkennelő +36 70 684-7358 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29. borsos.linda@ujbuda.hu
Gerencsér Emese irattáros +36 70 684-7365 Zsombolyai utca 4. alagsor gerencser.emese.veronika@ujbuda.hu
Gergely Linda szkennelő-hkp kezelő +36 70 684-7358 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29 gergely.linda@ujbuda.hu
Hegedűs Lászlóné iktató +36 70 684-7354 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29. hegedus.laszlone@ujbuda.hu
Horváth Erika iktató +36 70 684-7353 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29. horvath.erika@ujbuda.hu
Horváth Marianna iktató +36 70 684-7355 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29. horvath.marianna@ujbuda.hu
Korom Jelena ügyintéző +36 70 684-7351 Bocskai út 39-41. alagsor 18. korom.jelena@ujbuda.hu
Lenkai Zoltán irattáros +36 70 684-7345 Bocskai út 39-41. alagsor 5. lenkai.zoltan@ujbuda.hu
Losteiner Katalin postázó +36 1- 372-4666, +36 70 684-7166 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29. losteiner.katalin@ujbuda.hu
Németh Melissa postázó +36-1-372-4666, 06-70-684-7166 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29. nemeth.melissa@ujbuda.hu
Orosz-Kárász Anansztázia iktató +36 70 684-7374 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29. karasz.anasztazia@ujbuda.hu
Papp Alexandra irattáros +36 70 684-7345 Bocskai út 39-41. alagsor 5. papp.alexandra@ujbuda.hu
Tálos Beáta iktató +36 70 684-7415 Bocskai út 39-41. alagsor 27-29. talos.beata@ujbuda.hu
Tóth Mihály ügyintéző +36 70 684-7344 Bocskai út 39-41. alagsor 18. toth.mihaly@ujbuda.hu

Programkoordinációs Osztály
Hubicsák-Gódor Ildikó
osztályvezető +36 1 372-3469 Bocskai út 39-41. II. em. 205.
godor.ildiko@ujbuda.hu
Vasáros Ildikó  
asszisztens
+36 70 684-7269
Bocskai út 39-41. II. em. 202. vasaros.ildiko@ujbuda.hu
Programkoordinációs Csoport
Kulturális, esélyegyenlőségi, közbiztonsági és pályáztatási ügyek intézése
Filling Andrea

referens, esélyegyenlőségi munkatárs

+36 70  797-4586 Bocskai út 39-41. II. em. 239. filling.andrea@ujbuda.hu
Dömök Viktória testvérvárosi ügyintéző, bizottsági titkár +36 1 381-1324 Bocskai út 39-41. II. em. 202/a. domok.viki@ujbuda.hu
Fülöp Krisztina kulturális ügyintéző +36 1 372-3468 Bocskai út 39-41. II. em. 202/a. fulop.krisztina@ujbuda.hu
Nemes Gergő közbiztonsági ügyintéző +36 1 381-1343 Bocskai út 39-41. II. em. 238. nemes.gergo@ujbuda.hu
Horváth Gyöngyvér

rendezvényszervező,

pályázati ügyintéző

+36 3811-379 Bocskai út 39-41. II. emelet 238.

horvath.gyongyver@ujbuda.hu

Wochauer Andrea kulturális ügyintéző
+36 1 3724-655
Bocskai út 39-41. II. em. 239. wochauer.andrea@ujbuda.hu
Sport Csoport
Kemenczei Anett
referens, sport ügyintéző +36 70 684-7423 Bocskai út 39-41. II. em. 204.
kemenczei.anett@ujbuda.hu
Gabonyi Erika sport ügyintéző +36 1 372-3482 Bocskai út 39-41. II. em. 203. gabonyi.erika@ujbuda.hu
Knapp Tibor sport ügyintéző +36 1 372-3478 Bocskai út 39-41. II. em. 203. knapp.tibor@ujbuda.hu