április 24. szerda, György

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzat Polgármestere ügyvezető-főszerkesztő állásra pályázatot ír ki

Beérkezési határidő: 2020. február 3.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzat Polgármestere
Ügyvezető-főszerkesztő állásra

pályázatot ír ki az alábbiakban

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata pályázatot hirdet média feladatokat ellátó, alapítás alatt álló gazdasági társasága ügyvezetői-főszerkesztői feladatainak ellátására.

Várhatóan a megbízatás 2020. március 1. napjától 5 év határozott időtartamra szól, 3 hónapos próbaidő kikötése mellett, munkaviszony keretében.

A létrehozandó gazdasági társaság portfóliójába a következő médiatermékek tartoznak: Újbuda Újság, Újbuda TV és annak Youtube-csatornája, Pont Magazin, Ujbuda.hu, Pontmagazin.hu, Újbuda Önkormányzatának közösségi oldalai (Facebook, Instagram).

Az ügyvezető-főszerkesztő feladatköre

  • A gazdasági társaság ügyvezetése
  • Komplex, integratív szemlélet, amely lehetővé teszi a sokrétű médiaportfólió stratégiai szemléletben történő működtetését
  • Főszerkesztői feladatok magukban foglalják az alábbi tevékenységek koordinációját:
    • Az Újbuda Újság szerkesztése, nyomdai előkészítése, kiadása
    • Pont Magazin teljes körű szerkesztése, nyomdai előkészítése, kiadása, valamint online felületeinek szerkesztése
    • Videós tartalmak szerkesztése, gyártása az önkormányzat online - és televíziós felületeire
    • Ujbuda.hu weboldal szerkesztése, karbantartása
    • Újbuda közösségi oldalainak (Facebook, Instagram, Youtube) szerkesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal vezetőségével.
  • A társaság innovatív eredményes, hatékony és gazdaságos működtetése a hatályos jogszabályoknak megfelelően
  • Mindazon kötelezettségek teljesítése, feladatok ellátása, amelyeket a Ptk, Mt, egyéb jogszabályok, a társasági szerződés, a munkáltató belső szabályzatai, valamint a munkaszerződés az ügyvezetőre hárít.

Munkakörrel kapcsolatos elvárások

    • Felsőfokú végzettség
    • Médiapiaci ismeretek
    • Legalább 2 év tapasztalat nyomtatott és online újságírás területén
    • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
    • A munkakör ellátása során hasznosítható angol nyelvismeret
    • Büntetlen előélet
    • Cselekvőképesség

    A kiválasztás során előnyt jelent:

      • Egyetemi kommunikáció szakos végzettség
      • Hirdetésszervezői ismeret
      • Kerületi ismeretek, helyi cégnél/vállalkozásnál szerzett tapasztalat
      • Helyi önkormányzatnál, Polgármesteri Hivatalnál szerzett kommunikációs tapasztalat

      A kiválasztás folyamata és határidők:

      A beérkező érvényes pályázatok értékelését követően személyes meghallgatásra is sor kerül, ami után polgármester dönt arról, hogy melyik pályázó kinevezését javasolja a Képviselő Testület számára.

      Elbírálási határidő: 2020. február 15.

      Az állás betöltésének várható időpontja: 2020. március 1.

        A jelentkezéseket

        • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél kíséretében munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével, helyzetértékelés és koncepcionális célok kijelölése max. 5 oldalban
        • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik,
        • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
        • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
        • fizetési igény megjelölésével,
        • Budapest Főváros Kerület Újbuda Önkormányzata polgármesteréhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni ügyvezető-szerkesztő” jeligére.