április 19. péntek, Emma

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzője Lakás- és Helyiség Pénzügyi ügyintézőt keres

A pályázat beérkezésének határideje: 2017. október 22.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzője

Lakás- és helyiség pénzügyi ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság, Lakásgazdálkodási Osztály, Lakás- és Helyiség Pénzügyi Csoport, Lakás-és helyiség pénzügyi ügyintéző határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 20. pontja szerint

Gazdasági és üzemeltetési feladatkör:

I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett műszaki, közszolgálati, jogi, építész, gazdaságtudományi, szakképzettség

Feladatai:

  • Előkészíti az önkormányzati lakásokkal kapcsolatos Bizottsági előterjesztéseket, nyilvántartja és intézi a csere kérelmeket.
  • Kivizsgálja a bérlőkkel kapcsolatos panasz bejelentéseket.
  • Intézi a jogviszony folytatási kérelmek esetén szükséges helyszíni ellenőrzéseket, jegyzőkönyvek vezetését.
  • Előkészíti és megköti a Bizottsági határozatok alapján a lakásbérleti szerződéseket.
  • Intézi a polgármesteri, alpolgármesteri, jegyzői fogadóórákon megjelenő ügyfelekkel kapcsolatos - Lakásgazdálkodási Osztályt érintő - tájékoztatás határidőben történő elkészítését.
  • Nyilvántartja a testületi és bizottsági határozatokról készült jelentéseket, a teljesítés kivezetését, tájékoztatást ad a lejárt határidejű határozatokról.
  • Érkezteti és előkészíti az osztály napi postabontását, szignálás és iktatás után továbbítja az ügyintézőkhöz.

  • közigazgatásban, lakásgazdálkodásban, számviteli területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • lakás- és helyiséggazdálkodással kapcsolatos gazdálkodási és kezelési ismeretek,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel),
  • integrált pénzügyi rendszer alkalmazásában szerzett gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség

Illetmény és egyéb juttatás közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.)

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • hozzájáruló nyilatkozattal, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék.
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Lakás- és helyiség pénzügyi ügyintéző” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2017. október 29.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2017. november 02.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

A Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság, Lakásgazdálkodási Osztályán (Mozsár Beatrix: 06/1/381-1384) és a Humánpolitikai Csoportnál (Sepsei Nándorné: 06/1/381-1344) telefonon.

Budapest, 2017. október 03.