április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Jegyzője VÁROSGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐT keres

A pályázatot Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni "Városgazdálkodási ügyintéző" jeligére.

Beadási határidő: 2014-05-10

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE VÁROSGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐT KERES

A meghirdető szerv:     Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai  Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:        Városgazdálkodási Igazgatóság
városgazdálkodási ügyintéző  határozott időre hat hónapos próbaidővel

•    magyar állampolgárság,
•    büntetlen előélet,
•    cselekvőképesség,
•    vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség,
•    képesítési előírás: a 29/2012. (III.7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének
19. pontjában: Településfejlesztési és -rendezési, valamint településüzemeltetési feladatok, I. besorolási osztályban: egyetemi szintű jogász vagy szociológus szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű műszaki vagy közgazdasági, agrár- (ezen belül környezetvédelmi mérnök vagy táj- és kertépítész) felsőoktatásban szerzett szakképzettség; szakirányú továbbképzésben szerzett környezetvédelmi szakmérnök szakképzettség; főiskolai szintű igazgatásszervező szakképzettség és településfejlesztési, -rendezési szakképesítés.

Feladatai:
•    Projektek, szerződések előkészítése, ellenőrzése, koordinálása.
•    Rendeletek áttekintése, alkalmazása, módosítás előkészítése.
•    Jogszabályfigyelés.

Előnyök az elbírálásnál:

•    államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
•    jogász, közgazdász, táj- és kertépítész mérnök, építész végzettség,
•    kiemelt szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
•    jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai szerint. A Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 15/2013. számú Jegyzői intézkedése az egységes közszolgálati szabályzatról.

A jelentkezéseket
•    írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
•    az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni "Városgazdálkodási ügyintéző" jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:  2014. május 10.
Pályázat elbírálásának határideje:        2014. május 26.
Állás betöltésnek várható időpontja:     2014. június 01.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Esetleges kérdéseit felteheti a bertai.rita@ujbuda.hu e-mail címre küldve.

Pályázat célközönsége: Minden a pályázati feltétleknek megfelelő személy